Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos h kiakadtam? És h 5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos h kiakadtam? És h 5 év együttélés után el várom h kiálljon támogason engem?

Figyelt kérdés

Párom kivel 5 éve vagyunk együtt.

Ráírt egy olyan embere aki engem sokat bántott és miatta elveszítettem egy olyan személyt aki közel állt hozzá meg hátba szurt.Ráadásul nem is ő mondta h ráírt én nekem kellett rájönnöm.És tudja h ez a ember mit csinált velem és szépen meg kértem h ne írjon neki v ha kérdez rolam semmi infot ne mondjon.


2016. jan. 2. 13:42
 1/4 RRR ***** válasza:

már az furi,hogy ráírt


jogos az igényed

2016. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten igazad van. Végülis ő nem egy random barát a baráti körödből, hanem a párod.
2016. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elveszitettel valakit = megolte?

Hatba szurt kessel?


Ja, jogos.

2016. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Blade Bone ***** válasza:
Hát figyelj, ha ebből kifolyólag írt rá, akkor nem jogos.. Tudod miről beszéltek vagy valami?
2016. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!