Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magánéleti problémák. Egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magánéleti problémák. Egyszerűen sem tudom, hogy mi is történik jelenleg körülöttem. Véleményetek? 23L

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy senkiek sem szoktam, nem is igazán szeretek nyavalyogni, de már nagyon felemészt a dolog. Arra gondoltam, hátha itt 'ismeretlenül könnyebb' alapon találok 'hallgatóságot.' A "változatosság" kedvéért, a gondom-bajomnak javában egy pasi az oka. Főleg pasikkal lenne jó priviben csevegni erről, de lányok is örülnék. Több szem, többet lát.
2016. jan. 2. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, velem megoszthatod ezt a dolgot ha gondolod :) 20/F
2016. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
írj bátran
2016. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia szívesen meghallgatlak :) 20/F
2016. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz
2016. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben.
2016. jan. 2. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem. F/32
2016. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is irhatsz
2016. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz. 23/F
2016. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!