Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérdemelte ezt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérdemelte ezt, amiért idegen lányok képeit nézegette? Vagy tényleg gonosz voltam?

Figyelt kérdés

Arra mentem be a szobába, hogy a laptopján a lány ismerősei bikinis képet nézegette facebookon. És gyorsan bezárta, és azt mondta hogy épp csak megnézte őket, és lapozott is tovább, de láttam, hogy áll a farka. Én erre fel meg leültem az ágyra, és elkezdtem masztizni, és mikor jött volna oda hozzám, én direkt nem engedtem, hogy hozzám érjen, aztán még vagy háromszor bepróbálkozott, és mikor belátta, hogy úgysem engedem oda, azt mondta, hogy gyerekes és gonosz vagyok, és kiviharzott az ajtón.

De most őszintén, nem volt jogos? Más lány örült volna, ha a pasija más lány képeire izgul fel? Vagy tényleg gyerekesen viselkedtem? :S


L/19


2016. jan. 2. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Tényleg gyerekesen viselkedtél.

Ez tökéletes módszer arra, hogy előbb-utóbb csinálja is más lányokkal és ne csak nézegesse őket.

2016. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
71%

Jót nevettem, köszi.:D


Szerintem cuki bosszú volt.

2016. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Elég gyökér csávód van.
2016. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem vicces. :D
2016. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
És.miért nem a f,,szára ültél?? Vagy a szájára?
2016. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Marci.. ***** válasza:
84%
xD szóval van ilyen is :D
2016. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Te már máskor is írtál ki poénos kérdést, forma vagy! :D
2016. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
És, ha legközelebb ő áll bosszút ugyanígy? Most őszintén, ennél még az is jobb, ha nemtetszésedet nyilvánítod ki.
2016. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Gyerekes voltál és "gonosz", de valamilyen szinten jogosnak érzem. Remélem miközben masztiztál, izomcsávókat nézegettél a neten.
2016. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is gyerekesen viselkedtel. Csak kepeket nezett...
2016. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!