Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a művészlélek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a művészlélek nőkről?

Figyelt kérdés
Akiknek a szobája teli saját készítésű dekorációkkal, mindig valami könyvet bújnak, vagy épp zenét hallgatnak, alkotnak, fényképeznek, és egy kicsit másként néznek a világra
2016. jan. 2. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a művészlélek nem társul arroganciával, akkor kifejezetten szeretem őket. Sajnos eddig az összes hasonló mentalitású lány egy beképzelt p.csa volt akivel találkoztam.
2016. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
20%
Művész lélek == problémás
2016. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1, Ne keverd a "divat művészekkel"
2016. jan. 2. 17:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy jól elvannak magukban.
2016. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
És baj, ha elvannak magukban? Egyébként nem kell tőlük félni. Normálisak.
2016. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is. Mindig csak ilyen lányokkal ismerkedtem.
2016. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3: Nem keverem. Az egyik például tipikusan az az elvarázsolt lány volt, aki állandóan fotózik, zenélni tanul, táncolni tanul, közben pedig rajzol és könyveket olvas. Másképpen nézett a világra, mégis egy mérhetetlenül arrogáns lány volt és az idegeimre ment.


Nem divatból csinálta, ő tényleg ilyen volt.

2016. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
63%
Akkor mit értesz alatta? Mert ismerek művészeket mindkét nemből de lelkileg/emberileg normálisak. Viszont ismerek "művészieskedő" embereket, na ezek problémásak.
2016. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel én is ilyen beállítottságú vagyok kicsit, ezért nagyon imponálna.
2016. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem gondolok róluk.

Egy kapcsolatban ők is másabbak lesznek, más ha közös programok vannak, ha elmentek erre arra szórakozni kirándulni, vagy éppen szexeltek.

Ha van egy normális társa az embernek akkor már nem fog maradni ugyanannyi idő az olvasásra meg rajzolásra.

Mármint remélhetőleg.

2016. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!