Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan, hogy teljesen odáig voltatok egy nőért?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben...

Nem nagyon ismertétek, de nagyon vonzónak találtátok és akartatok is tőle valamit.


Valóban van ilyen, hogy szinte megőrültök egy nőért (még ha ismeretlen is)?

Illetve mi alapján fog meg így egy nő? (Alkat, arc, tulajdonság, vagy minden együtt?)


2016. jan. 2. 23:04
1 2
 1/14 Interferencia ***** válasza:
Úgy, hogy nem ismertem, még soha.
2016. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Volt. Valami nagyon megfogott az arcában, a hajában, illetve a vékony alkata ellenére egészen széles csípője van, amit nagyon szexinek találok. Sokáig szerelmes voltam belé... hiába.
2016. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kenzo Tenma ***** válasza:
Leginkább arc és alkat, de lehet egy-két ismert személyiségjegy alapján is.
2016. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Igen, de egy hülye rbanc volt. Nem tudom mivel fogott meg, de sajnos sikerült neki egy ideig. Nem is nézett ki túl jól, flegma is volt, rbanc is volt, egoista is volt.

Nekem meg nagyon elegem volt abból, hogy nem tudom kiverni a fejemből...

2016. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

#4

Ez most marceline akar lenni?:DD

2016. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Meg vissza is. Aztán jól pofára estem. Dehát ismersz a filmeken kívül happy endet? :D Ritka, mint féllábú kalóz a zsákbanfutóversenyen. Na ugye.

Minden együtt, az fogott meg.

2016. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
volt ! ahányszor megláttam letepertem volna ott a helyszínen
2016. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, volt. Ráadásul a vicc az, hogy tényleg nem ismertem őket igazán, mégis elképzeltem, hogy milyenek lehetnek és ennyi elég is volt. Az már nem érdekelt, hogy esetleg a valóság totál másmilyen.
2016. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

5#

Nem.

2016. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen,pont most vagyok igy. Nem tudom elmondani mi fogott meg benne igy,talan az arca es a mosolya...
2016. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!