Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » De ez nem ciki amugy? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De ez nem ciki amugy? Hogy semmi kedvem ismerkedni 22/L

Figyelt kérdés

Mar egy ideje egyedul vagyok (1,5 eve) es eleinte rettegtem az emberektol es nem mertem senki szemebe nezni mert annyira felos lettem. Mostanaban kezdek megnyilni ujra. De ha arra gondolok hogy ujra egyutt legyek valakivel..haaat. Csak arra tudok gondolni hogy semmi kedvem ismerkedni. Eleg volt az ostobakbol, az agtesszivokbol, anyuci kedvenceibol, a sunyikbol, es a bunkokat meg mem is mondtam.

Nehany emberke ugy gondolta beprobalkozik nalam, de volt akivel meg randizni se voltam hajlando, azert mert egesz egyszeruen nincs kedvem hozza, mert ugysem akartam tole semmit, es nem rabolnam az idejet. Szerintem sokkal jobbat tettem vele igy, mintha hetekig taplalnam bele a hiu remenyeket.


2016. jan. 3. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi, férfiak is gyakran hasonlóan érzünk. Te még fiatal vagy, majd megjön a kedved.
2016. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Miután vége lett a kapcsolatomnak 3 év után, én is próbálkoztam egy-másfél évig de nem jártam sikerrel. Azóta már kedvem sincs hozzá és csak vagyok. Sőt, már a gondolattól is kiráz a hideg, hogy legyen valakim.
2016. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

még jó h a felsoroltak egyikébe sem tartozom :D

én ismerkednék szívesen :D

24 éves vagyok 2,5 éve nincs tartós...

Majd meg jön a a kedved, én 1 évig voltam így aztán most meg nem akar összejönni...

Pedig kitartó vagyok udvarolni is szeretek nem vagyok erőszakos sem bunkó elkerültük eddig egymást ez a probléma :D

2016. jan. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Csak nem erdemes elhajtani minden normalist, azert hogy kesobb banatodban osszejojj egy olyan sopredekkel akivel remalmaidban sem jonnel ossze.
2016. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ezek a legszebb eveim, es en csak elvagyok :D hogy fogom majd sajnalni 10-15 ev mulva
2016. jan. 3. 00:56
 6/10 A kérdező kommentje:
szerencsemre eleg hamar leszurom hogy milyen is valojaban az az ember aki eppen meg akar ismerni.
2016. jan. 3. 00:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Légy hálás hogy van ilyen képességed...
2016. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"szerencsemre eleg hamar leszurom hogy milyen is valojaban az az ember aki eppen meg akar ismerni."


Azert erre ne fogadj nagy osszegben :) Mindenki ezt hiszi, mivel mindenkiben rogton kialakul egy velemeny a masikrol. Viszont arra altalaban nincs lehetosg hogy validald a feltevesed, sosem derul ki ha tevedsz. (kiveve ha jonak hitted is kiderul hogy rossz)

2016. jan. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22 évesen én sem szerettem ismerkedni 26 éves koromra ez megváltozott. 26/f
2016. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kurtz Bickle ***** válasza:

Belefáradtál az emberi kapcsolatok címszó alatt árult embertelenségbe. Majd kihevered, ne félj.


24/F

2016. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!