Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alaptalan féltékenykedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alaptalan féltékenykedés?

Figyelt kérdés
Van 2 pasi, akikkel lefeküdtem. Az egyik pesti így csak akkor voltunk egyszer együtt mikor hazalátogatott ide ahol én is lakom. A másikkal többször is lefeküdtem de neki van barátnője, akit állitólag szeret bár szerintem az ő párkapcsolatuk nem a szerelemről hanem az egymásra való támaszkodásról szól mivel akkor nyilván nem csalta volna meg a barátnőjét. Rossz és furcsa érzés fog el mikor mondja hogy megy barátnőjéhez a pesti pasinál meg már akkor mikor mondja, hogy ott aludt egyik barátja és Kiderült hogy nem is nő hanem férfi.. Mi lehet ez az érzés? Féltékenység? És ha az akkor alaptalanul?
2016. jan. 3. 18:08
 1/1 Linó03 ***** válasza:
Hát, ha nem vagytok együtt, akkor én azt mondom rá, hogy nem jogos féltékenység.
2016. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!