Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőnél a túlságosan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnél a túlságosan nagy önbizalom és féltékenykedés, lehet az önbizalomhiány tünete?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel, aki hát elég kövér, de mondja hogy ez a formás arányos test, minden második pasinak bejön, meg őt milyen sok pasi akarja stb, pedig szerintem nem a 100 kg-val nem jó nő. Illetve baromi féltékeny típus, egészségtelenül.
2015. dec. 11. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában a kövér nők nagyon elvannak szállva maguktól. A féltékenykedés mindenképpen az önbizalomhiány jele és a bizalmatlanságé is.
2015. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A túlságosan nagy önbizalom és az önbizalomhiány üti egymást. Vagy kettős személyiség?
2015. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Arra gondolok, hogy önbizalom hiányos alapjában, de emiatt egy látszat önbizalmat próbál sugározni, azaz inkább ez egy kompenzáció.
2015. dec. 11. 11:17
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen, lehet. De ha neked nem tetszik, minek akarsz tőle bármit is, főleg, ha ilyen féltékeny.
2015. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet mögötte önbizalomhiány is, nem tudom, nem ismerem az illetőt, de nekem ez inkább birtoklási vágynak tűnik. Vagy mindkettő együtt.

Az meg, hogy vannak, akiknek a nagydarab nők jönnek be? Igen, vannak, én is ismerek ilyeneket. De biztos nem minden második pasinak. Bár ez szerintem a kérdés szempontjából baromira nem is lényeges.

2015. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha így vélekedsz róla, miért ismerkedsz vele?

Egyébként igen, kompenzálhat ezzel.

2015. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

O valojaban onbizalomhianyos. Probalja palastolni. GErekkoraban kaphatott sok kritizalsdt, ami miatt kialakult a feltekenysege. A birtoklast meg a szuloktol tanuljuk.

Nyugodtan ismerkedj vele. Jarjatok egyutt sportolni sokat. Ugyis le fog fogyni.

N

2015. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy túlságosan nagy önbizalom. Egy tényleges önbizalommal rendelkező ember nem lesz beképzelt, nem hordja fenn az orrát és nem féltékenykedik. Ezek mind a leplezett önbizalomhiány jelei.
2015. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szopja ki a f_szom amelyik lepontozott nyomorult görény!
2015. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!