Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókolt a tanárom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt a tanárom. Mit akar tőlem és most mi legyen? 18L

Figyelt kérdés

Ez már nem az első kérdésem , mindig besétál az életembe :D De most azért elég konkrét eset történt..

Szilveszter volt, a városban voltam a barátaimmal iszogatni, és egyszercsak megjelent ő is (nem tudom hogy direkt -a fiúk mondhatták neki, hova megyünk-, vagy csak a sors üldöz..), valami barátaival, és persze csatlakoztak hozzánk. Annyira félreérthető volt, végig a combomat simogatta az asztal alatt, aztán később random odasúgta, hogy 'hagyjuk itt őket'. Nem ittam sokat, szóval nem foghatom erre, de nemtudom mi ütött belém, de elmentem vele. Egy üveg pezsgővel lementünk a rakpartra, mire rámszólt, hogy ne üljek a hideg kőre, és kvázi beleültetett az ölébe..

Tök jól elvoltunk amúgy, iszogattunk, dumáltunk, de ő végig annyira.... hát nemtudom, huncut volt :D "Tudod hogy ha két ember egy üvegből iszik, az olyan mintha csókolóznának?" ilyeneket mondott, mondtam hogy ez baromság, erre mondta, hogy ja, hát jobb, ha igazából csinálják...

Utána viszont egész más irányba terelődött a beszélgetés, meg elkezdte simogatni az arcomat, én meg....nemtudom, elgyengültem.. Nem volt, csak egy csók, utána visszamentünk a többiekhez, bár útközben megbeszéltük, hogy mindkettőnknek nehéz lesz visszafogni magunkat :D Ő mondta, hogy na, utolsó nap az évben, csináljuk azt amit igazán akarunk, de tudtam hogy nem szabad..

Azóta viszont olyan vagyok mint akinek átmosták az agyát, félek, meg tudom, hogy ebből baj lehet, de közben meg a fejemet verem a falba, annyira hiányzik és vágyom rá..

Nem találkoztunk azóta (ha újra látom, minimum elájulok, ez 100%), ráadásul 2. félévtől mégtöbbet fogom látni (pályaválasztási órák lesznek amiket ő tart...) és nagyon félek, mi lesz, hogy mások is észre fogják venni, hogy mi nem úgy vagyunk, ahogy kéne...

Mit csináljak?:(( Nem tudom kerülni, de kétségbe vagyok esve..


2016. jan. 3. 21:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem bír a vérével a fickó...a fenéksimogatásra meg a tökönrúgás a megfelelő válasz vagy az hogy beszélsz az igazgatóval.


Nem fenyegetőzöl vele, hanem elmész a direktorhoz és elmeséled hogy a női öltözőben mit csinált. Lehet hogy mással is megtette már.

2016. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak sztorik a kujon tesitanárról, aki hobbi Casanovának érezte magát, és szinte már furcsa volt ha nem köszörüli valakin a nyelvét... Persze ez más, megcsókolt a hapsi, ez már nem vicc! Az tisztán sejthető, hogy ő mit akar, engem inkább az érdekel, miért minket kérdezel, hogy mi legyen? Hiszen arról nem szólsz, hogy neked bejön-e vagy sem. Ilyeneket írsz, hogy 10/10-es pasi. Kérlek, én egyszer úgy faképnél hagytam egy vadidegen 10/11-es kinézetű pasit, aki széles vigyorral rámköszönt hajnalban az utcán, mint annak a rendje. Nem viccelek, a szexszimbólum, adonisz, angyalarcú, nem kifejezés rá. Kb. csak annyit tudna rá kinyögni az ember lánya (vagy fia...) hogy á vagy ó. De 1. Nem voltam szingli. 2. Elég hülye időpont és szitu volt. 3. A pasik miért nem tudják felfogni, hogy egy random szia az utcán nem a legjobb ismerkedős szöveg. Ha ránézek, és még odaböfög valami dumát, és szimpatikus, akkor talán talán nem esélytelen... Oké, visszatérve, a körülmények is fontosak lehetnek. És az, hogy hagytad magad, még mindig nem válasz arra, hogy vonzódsz-e hozzá. Nekem ez még nem válasz. Addig pedig nem tudok érdemleges választ adni.
2016. jan. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Szia végül mi lett?:)
2017. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Haha


Nekem is volt egy tanarom, az egész 5 éven át szimpatizaltunk egymással, sokszor beszélgettünk is, messengeren vagy bárhol, de felesége volt, gyereke meg amugy is ki vagyok én hogy ramozduljak egy tanarra, nem akarok én senkit kirugatni meg börtönbe juttatni.


A banketten történt egy es más, kicsit mar többet ittam a kelleténél, és nem tudom pontosan mi történt de megcsokolt, utána hazahozott kocsival de nem volt semmi en meg elég részeg voltam állításq szerint nem akarta hogy így setaljak.

Utana persze megbeszeltuk hogy ez egy hiba volt szerinte soha többé nem lesz ilyen szereti a feleségét meg a többi, persze.


Az osszes egy cselcsap, csalja össze vissza a feleségét, persze én is hibás voltam mert nem kellett volna de részeg is voltam és mindig is vonzodtam hozzá, nem mondtam el a feleségének ki vagyok én hogy másokat bekopjek, azóta is együtt vannak, és azóta se beszéltem a tanárral. Gondolom pár lánynak meg megprobált bejutni a szoknyája ala.

2022. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, én már akkor nem voltam tanuló ott, tehát teljesen legálisan csinálta ezt, annyiban korrekt volt.


De vigyázni kell velük, főleg a tori tanárokkal.


Senkinek nem meséltem erről, egyik barátnőm tud róla csak, szóval igyekszem elfelejteni.

2022. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!