Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy kimarado...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy kimaradok valamiből, más is volt így?

Figyelt kérdés

Lassan 23 éves vagyok, tudom, hogy még fiatal vagyok, de úgy érzem, hogy lassan kifutok az időből. Elsősorban egy stabil kapcsolatra, házasságra vágyok, 6-7 éven belül gyerekekre.

Nem szabadna már ezen pánikolnom, mert azzal nem oldok meg semmit, de egyre jobban megviselnek ezek a gondolatok ahogy telnek a napok a szülinapomig.

Leültem erről beszélgetni a barátommal, aki 21 éves, teljesen másra vágyik még.

Tudom, hogy két lehetőségem, vagy vele maradok és lesz ami lesz, vagy elhagyom és megpróbálok olyan férfit keresni, akivel ugyanarra vágyunk.

Én az első lehetőségre hajlok, de nem akarom őt se megbolondítani vagy sürgetni.

Nagyjából fél éve jött rám ez a vágy és nem igazán tudom hova tenni magamban.


Kérem akik csak puffogni szeretnének, azok kíméljenek. Én is tudom, hogy egyelőre nem kéne ezen aggódnom, mert alaptalan. Ettől függetlenül örülnék, ha megosztanátok a saját tapasztalatotok, mert biztos vagyok, hogy nem csak én érzek/éreztem így a világtörténelem folyamán. :)


2016. jan. 4. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán a jelenlegi kapcsolatod nem stabil?
2016. jan. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én megértelek, és bár alapvetően nem vagyok szakításpárti, ott már komoly gondok vannak, ha másképp képzelitek el az életet. Nincs értelme lesz ami lesz alapon velemaradnod, mert úgysem az lesz, amit te szeretnél. Válassz egy korban és gondolkodásmódban is jobban hozzádillő fiút. Én is ezt tettem egy éve.


L/22

2016. jan. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem stabil, de együtt dolgozunk rajta.


Pont ez a baj, hogy hosszútávon ugyanarra vágyunk, de ő még nem tart ott, mint én. A "lesz ami lesz".t úgy értettem, hogy vagy megtudom várni, vagy elszakad a cérna. Felvetettem, hogy hiába várok rá mondjuk 10 évet, ha ő akkor lelép mással. Ő erre annyit mondott, hogy, ha együtt maradunk annyi időre, elképzelhetetlennek tartja, hogy elhagyna másért. Két ember között persze nem lehet semmit készpénznek venni, ezért is aggódok.

2. neked hogy alakult az életed a szakítás után?

2016. jan. 4. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!