Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 vagyok, lassan 3 éve együttvagyunk barátommal, nagyon szeretem, de néha úgy érzem, hogy kimaradok valamiből. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mióta együtt vagyunk nem nagyon vannak igazi barátaim, mivel a régieket elhanyagoltam. Nem szeret eljárni szórakozni oda, ahova mostanság szoktak a velünk egykorúak, csak néha-néha koncertekre. Én viszont szeretem a társaságot és hiányzik, amiről már beszéltem is vele. Sok vitánk volt ebből régen, mostmár nem annyira. Néha azt mondja, hogy menjek el nyugodtan, aztán 1-2 hétig másról se tud beszélni, csak hogy mit csináltam, kivel voltam...stb. Pedig azt mondja, hogy bízik bennem. Én nagyon szeretném, ha neki is jó lenne meg nekem is. Tehát nem szeretném bántani, de nagyon elvágyok. Lemaradok a legnagyobb egyetemi bulikról..., de Ő nem akar eljönni velem sehová.:(
2009. ápr. 8. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd otthon, és menj a barátokkal....Neki nincsenek haverjai?
2009. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

A leírásod alapján tényleg kimaradsz valamiből, amit szerintem nagyon bánni fogsz...

Nagyon szép dolog, hogy nem akarod megbántani, de azért neked is van életed, vannak vágyaid, és ezzel hogy te nem akarod bántani, ő teszi ezt veled. Ez így igazságos? Nem...

Szóval szerintem menj el, ha nem akar menni nem jön, de mondd meg neki, hogy te szeretnéd, és az ő döntése. Ha azt mondja, hogy nem, akkor pedig ne féltékenykedjen...

Valószínűleg eleinte fog, aztán vagy megszokja, vagy ő is elkezd eljárni veled :)

Sok sikert! :)

2009. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Neki nincs egy haverja se. :S
2009. ápr. 8. 12:01
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj, bulizz, ismerkedj, szerezz új barátokat. Ha a kapcsolatotok kibírja, rendben, ha nem akkor nem. Még nagyon fiatalok vagytok.
2009. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, tudom, hogy nem tartozik szorosan a kérdéshez (azért ha belegondolsz mégis), meg magánügy, de hogy lehet az, hogy valakinek NINCS 1 DB HAVERJA SEM?
2009. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

vagy cipeld ki magaddal a buliba, hatha elobbutobb belejon es elvezni fogja vagy mond meg kerekperec h ez igy nem ok. nincs joga otthon tartani, ha meg elmesz akkor ne szekaljon ilyen hulyeseggel. ha nem hisz neked, menjen veled, ne kommentaljon.

szerintem ne hagyd!! a baratnom is igy jart, turte, de mikor szakitottak nagyon megbanta h ennyi mindenbol kimaradt.

2009. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bennem van a hiba, de nekem a párkapcsolatom mindig fontosabb, mint a bulizás... Ott már régen gond van a kapcsolattal, ha nálad fordítva van...Ezért kéne gondolkozni, mielőtt vki komoly kapcsolatba kezd. Ha nem élted még ki magad, minek vágtál bele?
2009. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez nem fontossági sorrend kérdése. Olyan nincs, hogy vagy párkapcsolat, vagy szórakozás. Ezeknek együtt kellene járnia! A kérdező jogosan érzi magát rosszul...
2009. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nálam is ez volt a helyzet...

elég idegőrlő a dolog. nem bírtam, inkább szakítottunk.

arra figyelj hogy sose hazudj magadnak és ne nyomd el a vágyaid, mert később bánni fogod és annál rosszabb lesz.

2009. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
19évesen még előtted az élet. Ne ragadj le egy olyan kapcsiban ahol rosszul érzed magad! Én 20 évesen jötten össze az előző barátommal, Ő imádott bulizni, én se voltam egy otthonülő-alkat, így minden héten többször is elmentünk szórakozni. Ez jó is volt a fősuli végéig. Én leállamvizsgáztam- Ő mai napig sem- és már nem a bulik voltak a lényegesek, hanem a munka, az egzisztencia megteremtése. Nála persze maradt a szórakozás a fő életcél:( Így hát szakítottunk, a mostani párom pedig nagyon hasonlít a tiédre: nincsenek haverjai, inkább otthon nézi a tv-t.De nekem most ez a jó, mind2-en dolgozó emberkék vagyunk 30hoz közel,s egyikünk sem vágyik már nagy 7végi őrjöngésekre:) Egyszer majd Te is értékelni fogod ezt a csendet, de még fiatal vagy; szórakozz, élj!
2009. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!