Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik srácot választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik srácot választanátok?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy fiúval. Teljesen szerelmes vagyok belé, soha nem éreztem magam még ilyen boldognak mint vele, egyenlőre minden tökéletes. Sok hasonló jellemvonásunk van, mindketten elég nyugodtak vagyunk, nem kell sok ahhoz, hogy jól érezzük magunkat, pozitív, általában vidám és elégedett emberek vagyunk. Nagyon jól el tudunk beszélgetni és baromkodni, ha napokig együtt vagyunk sem unjuk meg egymást, sőt. Hasonlóan képzeljük el a jövőnket, hasnolóak a céljaink. Viszont az érdeklődési körünk igazából eléggé eltér, ő reál beállítottságú, sportőrült, és szeret egyszerűen gondolkozni a világról, picit olyan "tipikus férfi". Én sokszor máshogy, szerintem tágabb látókörrel közelítem meg a dolgokat, és ha beszélgetünk mondjuk picit bonyolultabb témákról, akkor sokszor nem értünk egyet, mintha elbeszélnénk egymás mellett. Ez engem nem zavar, elég kevés gondolkodik úgy ahogy én, megszoktam, hogy vannak témák, amikben az emberek nag része nem ért egyet velem.

Van egy másik fiú. Nagyon régi barátom, de soha nem volt semmi több köztünk, nem is hittem volna, hogy tetszem neki. Vele szinte ugyanúgy gondolkodunk. Ő talán az egyetlen ember akivel komolyabb témákról is rendesen tudok beszélgetni, mert hasonlóan jár az agyunk, ugyanúgy szereti megfigyelni és elemezni az embereket, mint én. Nagyon szeretek vele beszélgetni, és mielőtt megismertem a barátomat, ő volt az egyetlen ember, akivel komolyan el tudtam volna képzelni magamat. Erre most vallott szerelmet. Valahogy úgy érzem, hogy vele sokkal jobban összeillenénk, mert az érdeklődési körünk és a gondolkodásmódunk passzol. Viszont a barátommal meg a leghülyébb dologkról is tudunk beszélni, nagyon sokat nevetünk együtt, és annak ellenére, hogy ennyire különbözünk, jól elvagyunk, szeretem. Úgyhogy én arra jutottam, hogy maradok vele. De lehet, hogy hosszú távon ez rossz döntés? Ti mit gondoltok?



2016. jan. 4. 01:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Valóban nehéz helyzet...


Hosszútávon szerintem jobban ki tudnál jönni a másodikkal. Egy kapcsolat akkor lehet hosszútávon sikeres, ha a férfi és a nő barátok is, és jól el tudnak beszélgetni.


Viszont az elsővel szemétség lenne, ha csak úgy szakítanál, mert megtudtad, hogy a régi barátod szerelmes belé.

2016. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 akori ***** válasza:

Szia.

Én azt mondanám válaszd a másodikat. Ha tényleg ennyire nehezen találsz magadhoz hasonló embereket akkor lehet később megbanod, hogy elengedted.

2016. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A másodikat. A legritkább kincs az életben, hogy olyan emberrrel találkozol ,aki lelkitársként is passzol hozzád. Valaki irta, hogy a második a tipikus barát. Szerintem az első ilyen. Egyébként annyira sztem nincs sok közös vonásotok a barátoddal ezek alapján- "kkor sokszor nem értünk egyet, mintha elbeszélnénk egymás mellett.". A biokémiai folyamatok beindulásához, amit szerelemnek hivunk, persze elég , a kapcsolathoz is elég, hogy jol elvagytok. De ez idővel az ilyen tipusu pároknál sztem csökken. Szerelem és szerelem között nálam több nagyságrendnyi különbség is volt már..
2016. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
"mielőtt megismertem a barátomat, ő volt az egyetlen ember, akivel komolyan el tudtam volna képzelni magamat. Erre most vallott szerelmet. " Na látod..
2016. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!