Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 26 éves csaj is öregnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 26 éves csaj is öregnek és elítélendő egy 18 éves mellett?

Figyelt kérdés

Írt itt ki valaki egy kérdést, hogy engednék-e a fiukat, aki 17 éves a 39 éves nőhöz költözni.

Barátom 18, én 26, és hozzám akar költözni érettségi után. Ez is elítélendő?


2016. jan. 7. 13:43
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

#7es:

Én vagyok a nő, és 26 vagyok. Párom a 18, és pár nap múlva 19 lesz. 7 hónapja vagyunk együtt.

2016. jan. 7. 13:58
 12/31 anonim ***** válasza:
13%
bocsesz, akkior is kicsit fura, de így már nem elítélendő egyáltalán. Viszont 7 hónap után nem tudom mire föl költöznétek össze ez még semmi,de lakva ismerkszik meg az ember.
2016. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Hát, a gyerek kimarad, mert nem akarunk. Nem egy megcsalós típus, és azért az 50 éves nő sem annyira borzalmasan öreg egy 43 éves pasihoz képest. Ha meg elhagy, mert gyereket akar, akkor így jártam.
2016. jan. 7. 14:02
 14/31 A kérdező kommentje:

Most is szinte együtt élünk, ha otthon vagyok. De mivel a munkám miatt távkapcsolat lett belőle kb 5 hónapja, és kissé tévedtem, 9 hónapja vagyunk együtt. Azelőtt a 4 hónapból 3at non-stop együtt voltunk.


Ő azt mondta, hogy érettségi után idejön dolgozni, majd 1 év múlva tovább tanulni, hogy többet ne legyen távkapcsolat.

2016. jan. 7. 14:04
 15/31 anonim ***** válasza:

Nekem fura lenne...ha neked nem az, akkor nincs baj.


25N

2016. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Azért 26 éves sem olyan érett "nő". Én 30-at tekinteném érett nőnek, akinek már elég élettapasztalata van. Nem hinném, hogy sokkal érettebb lennél a 18-9 évestől, de egyénfüggő.
2016. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
29%

Itt 7-8 év korkülönbségről beszélünk, nem pedig 20-22 évről. Szerintem nincs benne kivetni való ha elvagytok egymással, maximum sokan furának találhatják.


A huszonpár éves korkülönbséggel az a probléma, hogy ha esetleg valami oknál fogva kitart a kapcsolat 10-15 évig akkor ott eléggé durva különbségek lesznek. Lesz egy 30 éves férfi aki még bőven ereje teljében van, szexuálisan még bőven aktív és ebben a korban már van bőven tapasztalata. Mellette pedig lesz egy klimaxos nő.


Később amikor már a férfi 50 éves lenne és még bőven dolgozik, kirándulgat, hódol a hobbijának, játszik az unokáival ezek mellet már egy tulajdonképpen 70+-os mamáról is gondoskodnia kell.


Persze, nincs az a férfi, aki kamaszkorában ne fantáziált volna róla, hogy milyen lenne egy idősebb és tapasztalt nővel, ha még olyan, akkor ki is fogja próbálni ilyen vagy olyan módon. De amikor már az összeköltözést és hasonlókat terveznek, az már kezd igencsak necces kategóriába átmenni.


Az olyan dolgokról már ne is beszéljünk, ha esetleg becsúszik egy gyerek.

2016. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
37%

Semmi problémát nem látok benne, az meg, hogy mi lesz később, majd elválik, a statisztika nem érdekelne, egyediek vagytok. Az én párom aztán nem hagyna el se fiatalabbért, se idősebbért, se jobbért, mert olyan, de nem is áll szándékomban 50 évesen rosszul kinézni :D Finoman kockás hasam lesz meg csinos bicepszem, ezt még 70 fölött is meg lehet oldani, de 50 évesen végképp semmi nincs benne. Szép amúgysem voltam soha, azt nem veszthetem el, max. karakteresebb lesz az arcom :D Tényleg, aki csúnya, annak esélye nincs együtt maradni valakivel, mert a legtöbb nő "legyőzi"? Ez azért nem így működik :)


Az érettség egyénfüggő, általánosan persze egy 18 éves srác éretlen, egy 26 éves lány pedig vagy az, vagy nem, de azért nagy a szórás, a statisztikát tök felesleges belevinni az egyedi esetekbe.

2016. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
13%
az még belefér, nem vészes. Gondolom ha költözni fog, akkor elkezd dolgozni is és közösen elkezdhetitek a felnőtt életet. Mert ha odaköltözik, de a szülei pénzén, na az gázos.
2016. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
E+ZS? :D
2016. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!