Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 26 éves csaj is öregnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 26 éves csaj is öregnek és elítélendő egy 18 éves mellett?

Figyelt kérdés

Írt itt ki valaki egy kérdést, hogy engednék-e a fiukat, aki 17 éves a 39 éves nőhöz költözni.

Barátom 18, én 26, és hozzám akar költözni érettségi után. Ez is elítélendő?


2016. jan. 7. 13:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Semmi sem elítélendő,ha tiszta érzésből,nem kényszerből fakad.
2016. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 HUN_Sector ***** válasza:
0%

Én inkább 2 viszontkérdést teszek fel neked:

- mit akarhat egy 18 éves srác egy 26 éves csajtól? A haverok szemében biztos jól jön le, hogy egy NŐVEL van kapcsolata.

- szeretnél gyereket? Ha igen, kiváló korban vagy hozzá. na és ő vajon akar egy gyereket, mikor még ő maga is az? Szeretne záros határidőn belül?


Ez csak 2 olyan meglátás, melyet azért jó tisztázni. Indokokat lehetne felhozni pro és kontra, de neked kell döntened, nem nekünk. Az biztos hogy furcsa, de voltak már ennél furcsább dolgok is az életben. Mindenesetre azért nagy általánosságban elmondható, más a két korosztály értékrendje ebben a korban.

2016. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Azért ez más, mint a 39 éves. Az anyja lehetne.

Ti sokkal közelebb álltok egymáshoz korban, igényekben, stb.

Nem elítélendő a te eseted.

2016. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Ja,gyerekkel sosem kezdtem volna. 36 voltam(nő)ő 29(ffi)

.Igaz szerelem lett,nem csak szex.

2016. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Kérdező! Most helyeslő válaszokat szeretnél hallani, vagy az igazságot szeretnéd hallani??


1. Helyeslő válasz:

Összeilletek, ha a 18 éves fiú szellemi, világnézeti, műveltségi, anyagi, fejlettségi stb. szintje, a te szinteden van.


2. Helyeslő válasz:

Összeilletek, ha te maradtál a 18 éves fiú szellemi, világnézeti, műveltségi, anyagi, fejlettségi stb. szintjén.


3. Igaz válasz:

Ha bármelyik nem stimmel, akkor nem illetek össze.

(Leszámítva a kivételeket és a csodákat.)

2016. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
21%
Lady Lavender. Azért a te eseted más. 29 éves férfi már bőven nem gyerek, mind a ketten felnőttek voltatok. A korkülönbség se sok. Az igazi korkülönbség 10-nél több év lehet. 19-20 évesen már nem olyan sok, de például, ha a lány 13, a másik 21, az még baromi sok.
2016. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

#22

Nincsenek haverjai, egy van, őt is ismerem, nem menőzésnek van velem. Gondolkodásban eltérő a többiektől, ahogyan én is, összhangban voltunk már az elejétől, ezért jöttünk össze. Értsd: ugyanúgy gondolkozunk a dolgok 98%áról.


Nem szeretnék gyereket, isten ments. Ahogyan ő sem. Jelenlegi elmondása szerint. Úgy vagyok vele, hogy erre visszatérünk 10 év múlva, ha akkor is azt mondja, hogy nem akar, akkor nagy valószínűséggel átgondolta, ha bizonytalan, akkor megbeszéljük, hogy hogy tervezi, mert én nem maradok otthon vele, és nem szülöm meg. Aztán fagyasztok le petesejtet, ha ragaszkodik saját gyerekhez.


De ő most azt mondja, hogy kizárt, hogy akarjon, és ez nem is fog változni, én meg úgy vagyok vele, hogy remélem valóban így is lesz.



#25

Talán kicsit ez, talán kicsit az, tehát mindkettő egy picit. Én megőriztem a gyermeki énem, de a szakmai téren való előrelépéshez kell a komolyság, illetve az elhivatottság, Ami neki hátrány, abban én kiegészítem, ami nekem hátrány, abban ő.

2016. jan. 7. 15:40
 28/31 anonim ***** válasza:
Akkor tökéletesen egymáshoz valók vagytok. Rejtély megfejtve. :)
2016. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
88%

18 évesen szinte egyik fiú se akar gyereket, 28 évesen is el van még a legtöbb nélküle, 38 évesen viszont már mindegy nekik, hogy ki, csak szülje meg valaki a gyereküket.


Viszont te 38 évesen már nem is biztos, hogy teherbe tudnál esni. Ha van petesejt lefagyasztva, ha nincs. Ráadásul Mo-on nincs is lehetőséged a petesejtfagyasztásra, csak abban az esetben, ha daganatos megbetegedésed van.

2016. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gáz. Nekem is voltak már idősebb barátnőim, a legidősebb 11 évvel...átlag 4-5 év volt a javukra.
2016. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!