Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyű ember vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű ember vagyok, ha ennyire felhúz?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, van egy 10-12 év körüli fogyatékos kusfiú az utcánkban, aki nagyon tapad rám. De olyan feltűnően, nyilvánvalóan és idegesítően teszi, hogy úgy fel tud húzni, hogy sokszor alig bírom ki, hogy ne küldjem el melegebb éghajlatra. Nagyon nagy erőfeszítés árán tudom csak visszafigni magam.

Amúgy sincs türelmem a gyerekekhez, még az egészségesekhez sem. Nem is akarok gyereket, mert nem vagyok egy gyerek párti. Egyszerűen nem szeretem őket. Pláne ha még ilyen nehézkesek is. Tudom, hogy beteg, amiről nem tehet, de annyi azért eljuthatna az agyáig, hogy semmi esélye egy 10-12 évvel idősebb lánynál...:S



2016. jan. 7. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
*visszafogni
2016. jan. 7. 20:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
" Tudom, hogy beteg, amiről nem tehet, de annyi azért eljuthatna az agyáig, hogy semmi esélye egy 10-12 évvel idősebb lánynál" az ilyen betegségeknél ez sajnos nem így működik, nem úgy értik meg a világot ahogy mi. Lehet érdemes lenni szólni a szüleinek, természetesen illedelmesen. Nem csak azért mert téged zavar, hanem valószínűleg a gyereknek sem jó ez a szituáció, csak ő ezt nem tudja megérteni és segítség kell neki.
2016. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Miért lennél már szörnyű? Ha gyerek, pláne fogyatékos, akkor máris övé a világ? Még jó, hogy kiskéssel nem akar felkoncolni - bocs a túlzásért, ő sem tehet róla, te se tehetsz róla, de attól még a probléma adott. Neked is van magánszférád, és jogod van hozzá. Ha a gyerekkel nem tudsz szót érteni, próbálkozz a szüleinél, ha kell, avasd be a te szüleidet is.

"kusfiú"

Pontosan. Freudi elszólásnak kitűnő. :D

2016. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megnyugtattatok, olyan rosszul éreztem magam, amiért így érzek. De igazatok van, beszélni fogok a szüleivel.
2016. jan. 7. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!