Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam, én ezt igazából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam, én ezt igazából élveztem. Mit csináljak? Szörnyű ember vagyok

Figyelt kérdés

Tegnap összevesztem a barátommal és a barátnőimmel elmentünk egy picit inni. Találkoztam a féltestvérével, aki totál az ellentéte... Bajkeverő, mindig a középpontban van, irányítja, manipulálja az embereket, önimádó. De jóban vagyunk és elmeséltem neki mindent, aztán csak ittunk és ittunk... Ő pedig sokkal jobban bírja a piát, mint én és eléggé berúgtam.

Megcsókolt és én hagytam, nem zavart, sőt. De aztán most reggel azt mondtam neki, hogy teljesen kihasznált, azt sem tudom, hogy mi történt az éjszaka. De ez nem igaz, emlékszem és nem zavart.

Vonzódom hozzá, de tudom, hogy ez nem jó...


2015. márc. 14. 10:31
 1/4 CptTomato ***** válasza:
Ez van... ne erőltesd a kapcsolatodat....
2015. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most már semmit ne csinálj
2015. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen fergek kellenek nektek lanyok? aki normalis meg szeretne bennetekeg az meg kosse fel magat? undoritoak ezek a mai lanyok... csak a felszinesseg megy
2015. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akit ki lehet használni és használni, az nem való barátnőnek és még hazudik is. Ja és szakíts a barátoddal, mert nem érdemled meg!
2015. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!