Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exetek később őssze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exetek később őssze akarna jönni (pár hónap) veletek, lenne "gusztusotok" hozzányúlni?

Figyelt kérdés
Hogyha addig mást is meghúzott vagy nő esetében más is meghúzta. Egyéb szempontokat hagyjuk most.

2016. jan. 9. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik exem sem volt szűz, amikor összejöttünk, következésképpen volt már mással is ágyban, mielőtt mi összekeveredtünk. Ha akkor volt "gusztusom" hozzá, akkor pusztán emiatt nem menne el tőle a kedvem.
2016. jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lenne, miért ne? Az én exemnek is volt már 1-2 nővel dolga előttem és a jelenlegi barátomnak sem én vagyok az első :D Elég nevetséges, ha valaki pusztán emiatt utasítana el valakit.
2016. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha a csaj cigány/arab után akarna visszajönni? Vagy egyêb koszos népség utan..
2016. jan. 9. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem tartom koszos népségnek azokat, akiknek más a bőrszínük. Igénytelen emberrel alapból nem fekszem le. Ha valaki koszos, igénytelen emberrel fekszik össze, legyen az fekete, fehér, sárga, hupilila az saját magára sem igényes. Tehát kizárt dolog, hogy bármelyik exemmel is ilyen forduljon elő. Ők ennél igényesebbek. :)
2016. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
A kérdés az a te exednek miért kéne egy rasszista bunkó másodszor is? Mert egyszer tévedhet, de kétszer? Nem hiszem.
2016. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pfff.... biztos hogy nem.
2016. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16%

Én nem bőrszín alapján ítélem meg az embereket. Ha egy arab orvossal járna pl semmi bajom nem lenne vele. Bár a muszlimok hiába műveltek a szigorú sharia miatt sokszor nem tartják tiszteletben a nyugati értékeinket és a nőket. Tudok egykét sztorit, ismerős lány mostohaapja iráni orvos.


A néger is hasonló, a cigány meg... hát nagyon kevés művelt dolgozó cigányt ismerek. Ha valaki összefekszik, vagy akár barátkozik putris cigányokkal akkor a szememben ő is koszos népséggé válik. Hozzá nem nyúlnék. Túl sok rasszista atrocitás ért már... a bőrszínem miatt, mert magyar vagyok.


A négerrel is ez a helyzet, van több fekete bőrű normális értelmiségi ismerősöm. Semmi bajom velük. De a migráns muszlimok között sok a nemibeteg, és koszos muszlim szóval..'


Összegezve, nem tartom magam rasszistának, de tessék megnézni mi folyik Európában és itthon. Migránsok, muszlimok, cigányok...aki folyton polkorrekt akar lenni, az egy naív fhasz.

2016. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!