Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fűlent? Ti mit reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fűlent? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Régebben hazudós volt, ez már több mint egy éve volt. Nagyon nehezen tudtam újra meg bízni benne, erre egyik nap megint fűlentett. Csak ilyen kis apróságban, de közben a szemembe próbálta le tagadni, hogy ő ilyet nem mondott. Utána meg avval próbálta terelni, hogy azt sem tudja mi az. Közben pedig előtte egy 10 perce kérdeztem meg tőle, amire azt válaszolta hogy nem tudja mi is az... Egy ilyen apró hülyeségből indult az egész... Anno abban csapott be hogy így úgy szeret, közben pedig próbált kihasználni. Szerinte azért, füllentett hogy ne legyen veszekedés. Veszekedés témája az volt, hogy jó szerető e vagyok. Azt válaszolta, hogy nem. Pedig előtte mindig kérdezgettem tőle, hogy neked így jó? Élvezed? Szóval mindig azt akartam, hogy jó legyen neki a szexben. Mind végig azt mondta, hogy jó meg élvezni szokta. Itt meg hogy nem... Utána pedig aszemembe tagadta hogy ő ilyet nem mondott.

2016. jan. 9. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem dobottfalva.
2016. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A jó szerető meg hogy el-e élvezett meg élvezte e az 2 külön dolog. A semmin lovagolsz - nyílván te is füllentettél már.. De ha ilyen igazság bajnoka vagy akkor dobd és gyere össze Boka Jánossal vagy Cedrik

diggoryval mert ők ilyen kitalált "igazatmondók"

2016. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!