Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért lehet? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Komolyan érdekelne, hogy mi visz rá egy nőt arra, hogy családos férfiakkal keverjen (akik adott esetben, akár bő egy 20-assal idősebbek is náluk), illetve, hogy hogyan tudnak ilyeneket megszeretni, mikor láthatólag a mostani kapcsolatukban sem hűségesek? Vagy a hűtlenség elfogadott ilyen esetben? A férfiaknál sem értem az ilyesmit, de most rájuk nem akarok kitérni.

28F



2016. jan. 10. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Egy részük csak megszerezni akar minél több skalpot/imponál neki az idősebb pasi "rajongása" vagy betegesen örül a "győzelemnek" a pasi neje felett.


Más részük meg igaziból sérült lelkű szerencsétlen kislány a szíve mélyén, és valódi érzelmeket keresnek, de mivel sosem kaptak normális szülői mintát vagy apafigurát, ezért mindig belefutnak ezekbe a viszonyokba.

2016. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

Nekem volt viszonyom házas emberrel egy évig.

Egyszerűen csak ismerkedtem. Nem vagyok kezdeményező típus, ő nyitott, én meg vettem a lapot.

Nem érdekelt a családi állapota, méghozzá azért, mert őt sem zavarta. Úgy voltam vele, hogy az ő dolga, nekem semmi közöm hozzá.

Nem szeretek versenyezni, gyűjtögetni (nem tárgynak nézem az embereket, hanem embernek), nem vagyok lelki sérült sem, ma boldog kapcsolatban élek.

2016. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy lány ismerősöm, aki folyton nős férfiakkal kezd, de ő nála elég komoly pszichés problémák vannak, mert apa nélkül nőtt fel, meg otthon nagyon rossz példákat látott gyerekként.... plusz, semmi önbecsülése nincs. Visszaigazolás, önbizalomnövelés számara, ha elszeret egy nős fèrfit, akkor érzi úgy, hogy ő is ér annyit, mint azok a nők, akiket feleségül vettek. Elég fura ez a dolog nála.
2016. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!