Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, most akkor mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, most akkor mi van? érdekelhetem még?

Figyelt kérdés
Nah az lenne a gondom, hogy a bátyám haverja nagyon bejön, és baromira jó az ízlése is meg minden, csak egy a gond; valszeg nem érdeklem. Írtam neki egy sablonsztorit, hogy el tudná egy magyarázni a gitáros tabokat, erre ő simán visszaírt és elmegyarázta, én meg "köszi, köszi stb. " meg ott próbálkoztam. Kérdezgettem. Válaszolt, de soha nem kérdezett vissza. Rizsáztam egy kicsit magamról, de nem igazán izgatta ... No comment, aztán végül nem írtam többet neki, nem akartam teljesen beégni, h itt teperek. Végülis a tabokat elmagyarázta, de olyan közönbösen, és mivel nem olyan visszahúzódó, ha érdekelném, simán rámhajtott volna. Modjuk ott a tesóm, aki folyton azt hajtogatja a haverjainak, ha rám kérdeznek,hogy ne próbálkozzanak, mert "megüti" őket, de attól még ha érdekelném lehetne annyi esze, hogy nem mondanám el neki... meg mivel nem is egy suliba járunk , és ahogy néztem van egy csomó, úgymond "könnyebb" csaj, meg az ismerősei felét csajszik teszik ki, bár nincs barátnője, de hogy jönnék én a képbe, a szexis kis macák mellett, a haverja "kicsi" huga(am 14 vagyok, ő 16)... -. - "
2011. ápr. 30. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:

egy sztori.22 vagyok a srác 31 .A bátyjám legjobb haverja volt.Összeboronált minket a sors,vége lett..majd elveszette egymást két jo barát,pedig titokban volt,senki nem tudja a mai napig sem.Mégis vége lett a barátságnak.és tudod miért?Mert nem tudott a bátyjám szemébe nézni ugy hogy közbe az jutott eszébe,hogy:-Jézusom,a legjobb spanom hugát szurtam.kb igy.

A tanulság lejön,.

2011. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!