Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehangoló ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehangoló ha egy nőnek van már gyereke?

Figyelt kérdés
Mondjuk megtetszik egy nő, elkezded neki tenni a szépet, majd megtudod, hogy van gyereke. Hogy érint?
2016. jan. 10. 23:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" Én azt nem értem, miért van itt lepontozva mindenki?

Kb, mintha a családi kérdések kategória lenne....

Csak nem gyerekes egyedülálló nők vannak itt? :)"


És tényleg, sok lehet itt a hisztis nőcske manapság! :D


Attól függetlenül is ugyanaz maradt a véleményem, és csak akkor érdekelne egy gyerekes nő, ha nagyon szimpatikus lenne számomra, meg nem a bal..sz szerepére kellenék aki eltartaná gyerekestől. :)


Többi esetben felejtős!

2016. jan. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én egyedülálló 4 gyermekes nőként írom: nem lehetetlen egy párkapcsolat, mert sok olyan férfi van, aki szereti a gyerekeket, de az éjszaka felkelős, sírós, kakais, szopis részt kihagyná. Ha már nagyobbak a gyerekek, a nap nagy részét közösségben töltik, ellátják magukat, akkor van idő a másik félre. Amikor anyuka már nem csak gyerekellátóként üzemel. Nekem a gyerekek közül 2 ellátja a két kicsit is ha kell, mosogatnak, teregetnek, fát hordanak.... Önállóak, de ez nevelés kérdése.

A másik, ha a nő csak két lábon járó pénztárcás vibrátornak tekinti a pasit, azt nagyon elítélem. Az ilyen nőknek meg kellene tanulniuk eltartani magukat, de ugye ez derogál. Én tökéletesen eltartom őket, meg van mindenük, rengeteg szabadidőm van, az éjszakák nyugisak....

És még mindig csak 28 vagyok.... Nekem már nem lesz több gyerekem, nem lesz több pisi-kaki-üvöltés korszak. Most per pillanat egyedül vagyok, de bármikor találok pasit, ha kellene, de nekem férfi kell, nem apapótlék. Ezt viszont a pasik hiszik el nehezen.

2016. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!