Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóban oszt és bunkózik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóban oszt és bunkózik de testileg közeledik hozzám, incselkedik velem. Akkor most mit érez?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki idősebb nálam és állandóan oszt hogy kis béna parasztlány vagyok meg büdös a parfümöm xD Meg állandóan bunyózunk,verekszünk de csak játékból,de múltkor kiszívta az arcomat,a nyakamat meg a combomat.De ha ennyire szar nőnek tart akkor miért csinálta ezt,egyáltalán minek nyúl hozzám?!Meg mindig hangoztatja hogy én őt sose kaphatnám meg xD (nem is akarok vele lefeküdni)
2016. jan. 11. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vágyat akar ébreszteni a bugykódban!
2016. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az mégis hogy történt?
2016. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem ezt az egész szituációt?Hol szoktatok bunyózni?Mert gyanítom nem az utcán,hanem egymásnál.Tehát legalább haveri szinten lehettek.Ebben az esetben tuti azért csinálja,mert bejössz neki.De ez elég gyerekes viselkedés,hogy kerül a felnőtt kategóriába?
2016. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván nem tart szar nőnek, csak cukkol téged. Ne vedd komolyan és vágj vissza, ez egy ilyen játék.

Megértem, hogy szeret ilyet játszani, a legtöbb csaj ráharap erre.


Ja, és dehogynem akarsz vele lefeküdni... :DDD

2016. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem jövök be neki.Nem vagyok az esete sem,meg általában ilyen haveri összejöveteleken be szoktunk piálni.Szóval gondolom csak unalomból csinálta.
2016. jan. 11. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!