Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz, hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy sok nő/feleség inkább saját magát?

Figyelt kérdés

Nemrég egy Magyar filmben "láttam" hallottam, egy házaspár veszekedése közben a feleség "odavágta a férjnek, hogy : inkább kiverem magamnak az sokkal jobban esik mint amikor veled csinálom. Tudom ez egy film,de a filmek általában az életből merített valóságon alapszanak.

Nálatok is sokszor vagy mindig igaz, hogy jobban élvezitek ha saját magatoknak csináljátok?

Persze ez nem azt kell, hogy jelentse, hogy a párotokkal nem jó, hanem szimplán csak azt, hogy magatoknak csinálva jobban,jobbat élveztek.



2016. jan. 11. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem jobb inkább más. Gyorsabb viszont egyiket nem cserélném el a másikra vagy fordítva. Nekem mindkettő kell.
2016. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez a Válótársakban volt és a feleség szerintem nem mondott ilyet, hogy "kiverem magamnak".


Valahogy úgy zajlott, hogy közölte vele, hogy néztél tükörbe? Meg hogy még az is jobb ha magamnak csinálom, mint veled. Igaz mostani részbe végül mégis volt egy nagy szex köztük :D


Egyébként szerintem van ilyen. Jelen esetben a nő a biztonság, és anyagi jólét miatt van a férfival, és már nem vonzódik hozzá egyáltalán...

2016. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1 #

Köszönöm, a választ értettem.

Arányaiban melyiket részesíted előnyben vagy arányaiban melyik változatot csinálod többször?


2 #

Köszönöm a választ. Valóban a film címe stimmel.

Nem írtad, hogy mire alapozod azt, hogy szerinted van ilyen.

2016. jan. 11. 23:41
 4/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
Én jobban élvezem ha magamnak csinálhatom. De ez azért van mert akkor teljes gőzzel magamra tudok fókuszálni.
2016. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettőből kicsi az igényem de mivel a páromnak nagyobb igényei vannak így a szex a gyakoribb.

Alapvetően a masztit szeretem jobban mert gyorsabb, kevesebb macerával jár és csak a saját élvezetem a cél.

Az első voltam

2016. jan. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szerintem, én átlagos mennyiségben igénylem az elélvezés gyakoriságát. Hasonlóan az 1#-hez, én is, alapvetően a masztit szeretem jobban mert gyorsabb, kevesebb macerával jár és csak a saját élvezetem a cél.

Mi a párommal kialakítottunk egy szokást, hogy már szinte rendszeresen, előbb én egyedül elvonulok a hálóba, elvégzem a masztit, majd jelzek neki , hogy jöhet.

Amolyan levezetésként, vagy inkább kiegészítésként, természetesen élvezem a párommal való együttlétet is. Néha másodszorra is elélvezek egy kisebb intenzitással a maszti utáni együttlétünk alatt.

2016. jan. 12. 01:31
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Dehogy élvezem jobban ha magamnak csináom. :D az engem nem is igazán elégít ki. Csak az amikor a párommal vagyok, szerintem nincs is annál jobb érzés. :) olyan mintha végre nem lennék üres, amolyan kiteljesülés érzését adja. Vele nagyobbat is élvezek, mert magammal hajlamos vagyok elkapkodni. Ő viszont tovább tudja fokozni az érzést.

Persze el tudom képzelni, hogy 15 év házasság után már nem vágyik valaki annyira a másikra. Előfordul. :D olyankor persze nem annyira jo a szex.

2016. jan. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Szar nektek, hogy ilyen pasitok van... Én nem élnék együtt valakivel, aki mellett jobb a maszti..
2016. jan. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul egy házasságban is. Nálunk is. De nem tartom élvezetesebbnek, jobbnak, mintha a férjemmel lennék. Inkább azt szeretem benne, hogy gyors, maceramentes és ha úgy van, hogy egyedül vagyok, mert a férjem dolgozik......
2016. jan. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, melyik a jobb ? Így meghatározni nehéz, talán nem is lehet szavakba önteni a kettő közti különbséget. Mert mind a kettő jó! Ebben a kérdésben talán az a leghelyesebb kifejezés , hogy van aki inkább, vagy többségében előnyben részesíti a masztit, van aki a páros hancurt.
2016. jan. 12. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!