Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék végre valakit akit?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok és még nem volt kapcsolatom. Azt tudni kell rólam, hogy szinte semmi önbizalmam és önbecsülésem nincs. Ez főként annak tudható be, hogy az arcom nagyon ronda (a testemmel és stílusommal kb. elégedett vagyok). Emiatt ne merek kezdeményezni a lányoknál, sőt nem is nagyon próbálkoztam, mert úgy érzem értelmetlen, nem tudom elhinni, hogy valaki megszerethet ilyen arccal. Ráadásul mióta gimis vagyok elég sokat csesztetnek is a külsőm miatt, ami eléggé lerombolta az amúgy sem valami nagy önbizalmam. Néha úgy gondolom teljesen értéktelen vagyok emiatt mint ember és ha lenne is valakim az nem szeretne őszintén. Pedig én nagyon szeretnék végre szerelmes lenni, nagyon vágyom egy társra, de félek soha nem lesz senkim. Mindig van bennem egy kis szomorúság amikor látom, hogy a barátaimnak szinte mind volt már barátnőjük vagy mernek legalább kezdeményezni én pedig semmit nem merek tenni.
2016. jan. 12. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Itt vagyok
2016. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kérdésben az akit szó véletlen került be. Elnézést érte.
2016. jan. 12. 17:26
 3/12 anonim válasza:

Nekem már volt csomó, és mégsem találok most senkit.

Az emberek flegmák, buták, nemtörődömök, kövérek és igénytelenek... igazán csábíító embernek tűnhetek ezek felsorolása után, mi ? :D

De azért, ha számít az ész, és szeretitek a hosszú hajat meg a szakállat nők, akkor írhattok :D

szintén 19/férfi

2016. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Én is szinte majdnem ugyanezt érzem. Számomra is jó lenne már egy komoly kapcsolat :(


18/F

2016. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Egy kisoirtolt test visszaadná az önbizalmad. Mé egy pszichológus.

Akik csesztetnek az arcod miatt azokra Tegyél nagy ívben.

2016. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 A testem izmos, igaz még nem értem el a célom, de azzal nincs baj. A pszichológuson gondolkodom, de parázok ezzel elmenni egyhez, félek, hogy kinevetne vagy csak elküldene.
2016. jan. 12. 17:35
 7/12 anonim válasza:

Ne menj pszichológushoz, azok feleslegesek.

Nem tudnak semmit valójában. Én mindegyiken nevetek, mert okosnak hiszik magukat, de mind bolond

2016. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az önbizalom azokban a pillanatokban fejlődik, amikor olyan megmérettetésekbe vágsz bele amitől félsz és tudod h sok energiával és fájdalommal fognak járni.


Ha a mindennapjaid részévé válik a kihívások elfogadása és keresése, megszűnik benned ez a rászoruló hozzáállás és az emberek elkezdik felkapni a fejüket, h ez az ember belülről mennyire sugárzik.

2016. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Arcképet kérünk!
2016. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6: egy pszichológus sem nevetne ki és küldene el emiatt. Nagyon sok személyiségfejlesztő terápia létezik, amiknek pont az a lényege, hogy segítsen kikeveredni esetlegesen nehéz, lehetetlennek tűnő élethelyzetekből-mint pl ez is, amit írtál.


Persze, egy pszichológus sem varázsló, alapvetően te végzed a munka nagy részét, a pszichológus csak irányít, így ahhoz, hogy működjön a terápiája, kell némi intelligencia a hozzá látogató részéről is ;)

2016. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!