Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem éltek együtt, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem éltek együtt, mit reagálnátok arra, mikor a barátotok bevallja, hogy nem fürdött 1 teljes hétig?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, de most vizsgaidőszakban különösen keveset találkozunk. Mondta nekem egyik este, véletlenül elszólta magát, hogy ő egy hete nem fürdött. Köpni-nyelni nem tudtam.

Ti ehhez mit szólnátok?


2016. jan. 12. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lehet először és utoljára fordult vele elő, ne állítsd emiatt pellengérre
2016. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Van olyan ország (talán Dánia vagy Hollandia), ahol a 2-3 naponta fürdés az elfogadott, és aki naponta fürdik azt már pazarlónak tartják. Ehhez képest az egy hét nem olyan sok, főleg ha otthon gubbasztott egész nap a könyvek fölött.
2016. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Megmondanám, hogy az ő dolga, de az én közelembe ne jöjjön, azt meg főleg ne gondolja, hogy bármire is hajlandó leszek vele ebben az állapotban.
2016. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%

Igen, az arab országokban, amik sivatagosak, ott meg általában ritkán fürdenek, mert nincs víz. Meg lehet figyelni a "mi arabuskáinkon" is, mikor elmész mellettük, hogy bűzlenek a parfümöktől. Meg persze ugye a franciák találták ki a sziszegő szappant is valamikor a középkor végén, mert nem volt divat arrafelé a mosakodás. Az izlandi bálnavadászainkról meg ne is beszéljünk ilyen téren, jobb esetben ők is egy fél üveg bóvli parfümöt fújnak magukra minden nap.

Véleményem szerint undorító a nem mosakodás, hacsak nem a sivatag közepén élsz, mindig van mód a tisztálkodásra. 1 hétig nem fürdeni egyenesen igénytelenség, mert itthon van víz, és valószínűleg ideje is lenne rá (napi 10 perc???). Aki szerint meg az ülőmunkától, iskolától, fekvéstől nem lesz szükség fürdésre, szintén elég érdekesen látja a világot, én messze elkerülném.

A fürdés alapvető higiéniás dolog, még a macskák is képesek naponta többször tisztálkodni. Ha egy állat képes erre, akkor egy ember nem? Nincs több kérdésem.

2016. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Aztarohadt. Nem is mosakodott? Nekem néha kimarad egy nap, ha nagyon fáradt vagyok és már másnap érzem magamon. Meg eleve nem egy komfortos érzés. Emberek közé tuti nem mennék úgy. Akkor neki milyen szaga lehet 1 hét után?
2016. jan. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Majd lefurdik mielott megy hozzad/jossz hozza, nyugi.


Addig meg orulj neki, legalabb elkerulik a nok :)

2016. febr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!