Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nehéz (lehetetlen) a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz (lehetetlen) a nőket megérteni?

Figyelt kérdés
Barátnőm egyik napról a másikra teljesen arrogánsan és tőszavakban beszél velem (beszélgetés kimerül az igen, nem nem tudom-ban). Nem értem ennek az okát, kérdezem tőle mi a gond, baj vagy egyéb. A válasz az, hogy semmi! Sok esetben sms-re és telefonhívásra sem reagál. Most hogy van az, hogy egyik nap hiányzol fontos vagy nekem, másik nap meg le se sza........lak
2016. jan. 13. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a többség sablonosan viselkedik, meg te is sablonosan viselkedsz.


Ez a legtipikusabb, de tényleg.

Mi a baj? SEMMI!! Na ez nem azt jelenti, hogy nincs baj, hanem azt, hogy oltári nagy baj van, és haragszik rád, de neked pontosan tudnod kell az okát, tehát ő nem fogja megmondani.


Vagy elkövettél valamit, és utána kezdődött ez az egész, vagy elfelejtettél valamit, esetleg lebuktál valami sumáksággal, amiről te azt gondolod, hogy nem tudja.

2016. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én szépen intelligensen (nem egyszer) megkérdeztem, hogy mi a probléma. Mi bántja? csinált valaki neki rosszat? Erre az volt a válasz (legalább 5x hogy semmi minden rendben van) Kérdeztem, hogy velem van-e a probléma? Beszéljük meg felnőtt emberek ként! Erre jött a válasz "értsem már meg, hogy nincs velem probléma. Ha meg nem hiszem akkor csá" Nos erre igazán nem tudok mit reagálni.

Nem hinném, hogy velem van a baja mert semmi megcsalás nem volt. Nem csináltam semmi mert vizsgáim vannak és arra készülök. Ez csak egyik napról a másikra történt.

2016. jan. 13. 11:29
 3/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg csináltál valamit és most haragszik rád
2016. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak unja, hogy folyton a nyakába lihegsz. Hagyd békén pár napig majd keres.
2016. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Lehet, pont az a baja, hogy vizsgázol, elmerültél benne, és rá kevesebb idő jut.


Biztos nem volt semmilyen hül.ye fordulónap, amit elfelejtettél? Névnap, szülinap?

Ha nem csináltál semmit, akkor az a baj. :)


Egyébként nekem meg ez a halálom. "Akkor csá"

Rögtön rá is vágtam volna, hogy jó, akkor tegyünk erre pontot, nem zavarom a duzzogásban, ha neki ez a megoldás, akkor csá. És otthagyom mint eb a szaharát.

2016. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor csinálok így ha az ember csinált valamit és haragszom.
2016. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem felejtettem el semmit!

Minden fontos esemény, a telefonban van felírva emlékeztetőnek. Tanulás közbe, meg igyekeztem mindig beszélni vele, hívni, sms, chet-en.

Egész héten itthon vagyok, melózok és tanulok. Nem értem mit tettem ellene. Tegnap még jó vagyok, ma meg egy senki,

2016. jan. 13. 11:39
 8/11 anonim ***** válasza:

még ha azt is mondja, hogy nincs semmi, nagy valószínűséggel igenis van (a hangsúlyból levehető)

ok nélkül nem viselkedik így senki


az nem lehet, hogy régebben csináltál valamit és ő most tudta meg?

vagy lehet valami félreértés az egész

ha lenyugszik kicsit, próbálj meg vele újra beszélni

2016. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt? Az is lehet, hogy talált valakit vagy már szimplán nem akar és ezzel akarja kiprovokálni,hogy majd majd Te dobjad, és neked legyen eleged.

Tapasztalat, nekem is volt ilyen exem, egyik napról a másikra közömbös lett, lekezelő, bunkó volt, pedig semmi se történt. Addig nyomta ezt amíg már nem bírtam tovább és szakítottam, utána tudtam meg,hogy amikor elkezdte a "sértődést" már szeretője volt, látták őket együtt ismerősök.

De kívánom, hogy ne legyen igazam!

2016. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem gondolod, hogy az ilyesfajta duzzogást a gyerekek csinálnak, amikor nem kapnak meg egy játékot.

Miért nem lehet felnőttként megbeszélni, leülni és szemtől szembe elmondani azt ami a probléma forrása. Ez olyan nehéz? Vagy túlságosan is idillikus vagyok?

Mit csináltam volna, mikor szeretem és más nő nem létezik számomra! Mert őt szeretem.

2016. jan. 13. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!