Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentenek ezek az érzések?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek ezek az érzések?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Már sokszor hittem magam szerelmesnek, de amit most érzek, az semmihez nem fogható.

Nem is ismerem a srácot, csak látásból. De mikor meglátom, elkezd remegni mindenem, de annyira, hogy a járás is néhézséget okoz. A gyomromban pillangók verdesnek, a szívem pedig olyan hevesen ver, mintha ki akarna ugrani a helyéről, de közben mégis mintha megszűnne dobogni...ha meglátom, egyszerűen megszűnik az egész világ, és úgy érzem, menten elájulok. És megérzem ha látni fogom. Ma is, még csak a metrón ültem, de olyan furcsa érzésem volt, és annyira izgultam, hogy alig bírtam bevánszorogni a suliba, alig bírtam egyik lábam a másik elé tenni. Már a metrón tudtam, hogy látni fogom. És így is lett. Nem tudom mi van velem. Éreztem én már hasonlókat, de nem ilyen hihetetlenül erőteljesen. Ilyenkor mintha beteg lennék, teljesen elgyengülök, és úgy érzem, muszáj leülnöm, különben elesek.

Szerintetek lehetséges, hogy ez egy megérzés, hogy nekünk dolgunk van egymással? Hogy nem véletlenül érzem amit érzek?

Egyébként a srác mindig nagyon néz, néha mosolyog is. Talán ő lehet az igazi?

Ti mit éreztetek az igazinál?



2016. jan. 13. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom neked, hogy éreztem már hasonlókat. Volt egy nő(van is inkább úgy fogalmaznák.) Mikkor meg akartam csókolni, izgultam , lábam kicsit remegett(pedig nem az első, nő az életemben.) Még is ezt éreztem, mikkor előttem ült, egy padon és csókra került a sor. Egyből a szívem nagyon gyorsan vert, torkomban éreztem a szívem dobbanását. Egy szimpla erős vonzalomnak tudnám, titulálni amit érzel. Nekem ebből később, egy erős szerelem alakult ki. Még soha nem volt, nő akivel ennyi ideig együtt lettem volna. Szóval ja 2 éve boldogít, soha nem éreztem ilyet egy nő iránt, mármint úgy érzem hogy nekem őt teremtették. Szóval igen lehetséges.:)
2016. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!