Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MrGt86 kérdése:

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszabb történet vég kifejlettje, de megpróbálom röviden levezetni.

A történet 4 éve kezdődött,FB-n rám írt egy lány.Sokáig nem írtam neki etc,de csak írt aztán egy idő után beszélgettünk,telefon stb. Kb fél év után el kezdtem mondani,hogy találkozzunk ,bele is ment,de persze ő sose jött el,konkrétan 47 ilyen alkalomvolt ( az utolsó párra már én se mentem el...).Ez a dolog úgy 2 évig tartott,míg nem egyszer felhívott és bevallt mindent,persze nem ő volt a képen.De ez még hagyján,semmi se volt igaz belőle,se a neve ,se az élete,se a kora. Egyszerűbb azt leírnom,hogy mi volt igaz, semmi. Csak a hangja ,legalább lány volt... No de azért csak beleszerettem egy olyan lányba aki nem létezik.Szóval 3 lehetőségem volt: a, megpróbálom elfelejteni az egészet. b, megprobalok minden hazugság ellenére vele lenni. c, meg keresem a lányt a képen.

Na már most az elsőt nem bírtam és most sem bírom meg tenni. Jó legyen a b (bárcsak ilyen egyszerű lett volna mint ahogy leírom). Megpróbáltam,találkoztam vele ,de valahogy azt a lányt láttam benne akit ő teremtett meg. Nem feltétlen az arc,ami ráadásul eleinte nem is tetszett,nem az fogott meg benne. Na de vissza kanyarodva tehát találkoztunk,de valahogy nem bírtam rá úgy nézni,folyton arra gondoltam,miért hazudott,miért mindében,így rövidre zártam (pedig aranyos,viszonylag szép lány).Legyen a c, nahát lehet itt basztam el kb másfél évvel ezelőtt,elkezdtem meg keresni 4-5 kép alapján. Annyit letudtam szűrni,hogy magyar se többet se kevesebbet.Valami isteni szerencse folytán tavaly december 6.-án meg találtam( túlzás az isteni szerencse mert mindenhol kerestem,utcán,fb-n ). Na de megtaláltam rá írtam fb-n mást nem tudtam,se felhívni se a lakcímét.Szóval rá írtam,vissza írt pár nap múlva, hogy még is ki vagyok miért keresem stb. Elmeséltem a sztorit,kicsit beszélgettünk róla rólam ,kiderült barátja van stb.Eljött a másnap,írtam nem írt.Jó hát gondoltam írok minden nap egyszer csak válaszol a feltett kérdésemre.Nos nem így lett karácsonykor letiltott. Valahol megértettem,barátja vagyok ismeretlen vagyok,pedig csak meg akartam akarom ismerni.Na de rá pár napra vissza oldott,írtam (nem hoztam fel a tiltás dolgot), nem válaszolt semmire ismételten. Két napra rá megint letiltott.Azóta semmi nem történt várom mint egy 5 éves ,hogy írjon de semmi.Na most mit tegyek? Meg tudtam a telefonszámát. Hívjam fel,hogy választ kapjak és esetleg le tudjam zárni(belehalnék).Menjen el a városába,és keressem meg valahogy. Az a lehetőség nincs ,hogy feladjam legalább is nem most,soha. Válaszotokat előre is köszönöm.

U.I: Egy megtört szív



2016. jan. 13. 15:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

De mire akarsz választ?


Az első lány becsapott,átvert,megalázott,bedőltél és jót röhög rajtad, az igazi lány meg le se sz*r,azt se érdekli, hogy létezel.


Keress inkább egy igazi élő csajszit,akivel jól el leszel.Járj el sportolni,valami csapatsportot keress,küzdő is lehet,ahol párban lehet fogásokat tanulni.Pl karate,jiujicu akármi,röplabda.


Szedd össze magad,ez tanulópénz volt.

2016. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te csak és kizárólag a fotókba szerettél bele,ennyi erővel Jennifer Lopez-t is szerethetnéd.:)
2016. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom,első átbaszott,másik le se szar,tudom.De csak azért szar le mert nem ismer.Ezért van a következő kérdésem,mint kifejtettem, Hívjam fel ,vagy menjek oda személyesen.Nincs más opció,nincs más lehetőség,minden mást kipróbáltam. Sportolok,edzek úszok,nem repiztem be, nem sajnáltatom magam,nem élek elszigetelt életet.Csak nem tudom mit tegyek,ha felhívom úgy érzi zaklatom és,hogy honnan van meg a száma,ha nem hívom fel és elmegyek hozzá, megint ezt érzi szal hogy tegyem azt hogy ne érezze hogy zaklatom csak kíváncsi vagyok rá.
2016. jan. 13. 16:17
 4/18 anonim ***** válasza:

Jajjj, velem is volt ilyen, de én GYK-n szedtem fel a tagot :D


Sajnos beleszerettél egy nem létező emberbe... Mind2 lányt hagyd a francba sztem, és heverd ki ezt a dolgot.

2016. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
NE menj oda, mert az zaklatás!
2016. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mint írtam,nem a KÉPBE szerettem bele,hanem a lányba,ez persze vonzotta,hogy bele szerettem a KÉPBE is.Le akarom zárni,de ahhoz meg kell ismernem.
2016. jan. 13. 16:24
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Amit csinálsz zaklatás. Ha tovább folytatod azon kapod magad, hogy a rendőrségen eljárást indítottak ellened. Kell az neked?
2016. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, értem én, hogy a képbe szerettél bele, de akkor is képzeletbeli, mert ugye az igazinak nem az a személyisége, amit amaz a lány produkált neked.
2016. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Épp azt szeretném kideríteni,hogy milyen a személyisége. Vagy én nem írok értelmezhetően ,vagy ti nem értitek a lényeget.TUDOM HOGY ZAKLATÁS,ezért kérdezem,hogy csináljam.... :D
2016. jan. 13. 16:31
 10/18 anonim ***** válasza:

Vedd már észre hogy évekig nem is láttad, de begerjetél rá!

Lépj tovább!

Annyi jó csaj van a világon!

Menj a parkba, beszélj vele, fogd meg a kezét, és utána kezdhetsz gerjedni!

Lehet hogy nagyon beteg vagy!

Menj orvoshoz!

2016. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!