Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltartott lennék ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartott lennék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, főiskolás. A párommal élek főképp az ő fizetéséből apa lakásában (ő nem lakik itt, de fizeti a rezsit+a lakáshitelt amíg én nem végzek a sulival és nem találok melót). Apa fizeti azt is, hogy eljárnak iskolába (elég messze van) illetve ha extra kiadás jönne, abban is segít. Párom fizetéséből megy az étkezés, autófenntartás, háztartásba dolgok, állataink költségei stb. Én végzek minden házimunkát, főzök-mosok rá. Így, apa segítségével a párom kb. 120 ezres fizetéséből is tudunk félre tenni, mert már megtanultam okosan vásárolni -a háztartásra való pénzt csak én osztom be, plusz az internet-tévé csekket is mi fizetjük, bérelünk garázst, ilyesmik is bőven kijönnek. Ha tehettem, vállaltam diákmunkát, de sajnos csak minimális pénzt tudtam vele keresni (az elmúlt időben az egészségi állapotom nem engedi, hogy dolgozzak, de itthon igyekszem "kompenzálni", illetve a tanulmányaimat végezni).
2015. dec. 1. 22:18
1 2 3
 1/26 RRR ***** válasza:

ha mindenkinek így megfelel és jó

akkor mi a fenéért agyalsz ilyen butaságon?

2015. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi lennék mások véleményére. De tudtommal mindenkinek jó így :)
2015. dec. 1. 22:24
 3/26 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem dolgozol, akkor igen, ilyen egyszerű
2015. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 opened paradise ***** válasza:
75%

Szerintem egyáltalán nem.

Ha te nem lennél,akkor csomó mindent kéne még fizetnie és ezek csak miattad vannak neki most így.

2015. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

nem csak hogy eltartott vagy de életképtelen is

rémisztő hogy a mai lányok azt hiszik hogy depizésel meg az alap házimunkával meg lehet usszni a munkát

2015. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

4-es, valóban amiatt tud csak külön lakni, mert van nekünk ez a kis lakás, nagyon örülök is neki. :) Ilyen szempontból igaz.

Kedves 5-ös, miért vagyok életképtelen? Mert vezetem a háztartást, mellette végzős főiskolás vagyok nappali tagozaton, illetve az iskolám 2-3 óra utazásra van? Mi neked a "depizésel" "megusszás"? Vagy szimplán nem olvastad el?

2015. dec. 1. 22:34
 7/26 rrrrrreennnnn ***** válasza:
65%
Lényegében apukàd àltal van minden,ami van.Ő fizeti a hitelt,iskolàt;-)sőt extra kiadàsokat.Félretenni is ìgy tudtok. Ugyanolyan eltartott vagy,mint a pàrod. Ha te az vagy,ő is az...Èrtsd,ahogy akarod.
2015. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
3-ha tanulok mellette akkor is ilyen egyértelmű?
2015. dec. 1. 22:34
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a párom eltartott, elég sokat dolgozik. Nyilván ha ő nem dolgozna, nem tudnánk itt lakni. Apának egyértelmű volt, hogy segít nekem, amíg tud mindenben, így most épp a lakhatásomban, iskoláztatásomban is.
2015. dec. 1. 22:36
 10/26 anonim ***** válasza:
65%

"az elmúlt időben az egészségi állapotom nem engedi, hogy dolgozzak"

Érdekelne, hogy egy életerős, 23 éves lánynak (nőnek????) mégis milyen egészségi problémája lehet, ami még abban is akadályozza, hogy szellemi munkát végezzen? Oké, ha levágták mindkét karodat, akkor nem tudsz nég a számítógépen se dolgozni, de hát a házimunka megy, szóval ezt a lehetőséget kizárnám....

2015. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!