Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi mekkortól finghat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mekkortól finghat a nő előtt szorongás, gond nélkül? Férfiak és nők is válaszoljanak

Figyelt kérdés

Férfiként gondolom ismerős szinte mindenkinek, hogy egy kellemes, hosszú randi után (3-6 óra) úton haza felé jól kifingod magad, mert a randi alatt nem finghattál (max mikor kimentél WC-re).


A kapcsolatokban viszont úgy is eljön az az időszak, amikor már nyugodtan fingasz, ha kedved van hozzá.

Illetve női oldalról biztos ti is látjátok, hogy a férfi most már bátran fingik mellettetek, mert úgy érzi összecsiszolódtatok egymással és még ha zavar is titeket, akkor is elfogadjátok.

Na ez kb mikor szokott eljönni?


Most ismerkedem egy lánnyal. Bő egy hónapja volt az első randink és az első csókunk, találkoztunk már vagy tízszer és a múlt héten le is feküdtünk, de most a tegnapi találkozónkkor jutott eszembe, hogy még mindig nem merek fingani előtte. Viszont voltam már hosszabb kapcsolatban, ahol meg emlékszem hogy néhány hónap után már fingottam rendesen, amikor csak kellett.


És nem úgy értem, hogy állandóan fingszag van és öt percenként durrogtat valaki. Csak napi néhányszor, amikor épp kell neki. Ahogy mindenki szokott.


2016. jan. 11. 11:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

"Egy férfi mekkortól finghat a nő előtt szorongás, gond nélkül?"


Mekkortól? Én úgy tudom, hogy az őskortól.


Egyébként nyilván az egyéneken múlik, hogy mennyire tolerálja.

2016. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom meghatározni azt a pontot, amikortól egyszer csak elkezdett pukizni mellettem a párom, nincs dátummal jelezve felírva valahova, hogy na, innentől megbízik bennem :D Egyszerűen csak, amikor úgy érezte, elkezdte. Én is csinálom mellette, csak neki valahogy sosem tűnik fel, mert halk vagyok és óvatos :D


De volt olyan exem, akivel 1,5 év alatt nem lehetett ennyire elengednie magát az embernek- ha együtt aludtunk, képes volt éjszaka felébreszteni, hogy izé, most pukiztam, ha kell, menjek ki nyugodtan a mosdóba folytatni. Mellette szerintem soha az életben nem lehetett volna ilyet csinálni ébren töltött időnkben. Normális embereknél viszont szerintem ez pár hónap után már simán elképzelhető :)

2016. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Interferencia ***** válasza:
88%
Tetszik ez a megfogalmazás. :D
2016. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

"jobb kint, mint bent"


Ha jól emlékszem párom úgy a 3. hónap derekán engedte el magát ennyire mellettem. Poént csinált belőle, igazából még nevettem is rajta.


Nem gondolnám, hogy ez egy eget rengető probléma lenne. Bár alakulhatnak kellemetlen helyzetek belőle. Mondjuk étkezés közben azért nem szerencsés csak úgy az asztalnál, főleg ha társaság is van.. :D

De amúgy engem semlegesen érint a dolog, nem zavar normál kereteken belül. De most ne vegyik ide a szélsőségeket.


Szerintem nem az együtt töltött idő, hanem a kapcsolatotok minősége határozza meg mennyire engedheted el magad. Szerintem egy rendes, jó kapcsolatban ez nem okoz problémát. Ha még ismerkedési fázisban vagytok akkor várj kicsit. Összeszokott párosoknál már fel sem tűnik az ilyen. (magamból kiindulva)

2016. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
A kérdés olvasás közben végig röhögtem. Ezt én is átéltem, randi után a buszon annó annyit fingtam... De szerintem meg kell beszélni a másik féllel is, hogy őt zavarja-e. Nyilván ha büdös akkor inkább arrébb kell menni és ott elereszteni. Dehát ez is olyan szükséglet mint az evés ivás, csak kicsit mégis más.
2016. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat! (mind az volt)

Féltem, hogy sokan elhülyéskedik, még ha amúgy rendben is van, hogy nevetésre ingerlő a kérdés vagy esetleg a megfogalmazás.

2016. jan. 11. 11:34
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Mi már a kapcsolat legelején megbeszéltük, hogy nem csinálunk ebből gondot, nem fogjuk vissza, nem fogunk egymás előtt szorongani meg görcsölni, meg kimenni. Általában együtt nevetünk, ha hangosra vagy büdösre sikerül :D. Először nekem is furcsa volt kicsit, bevallom, de hamar megszoktam és örülök, hogy így van.
2016. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

hát, nem leszek népszerű ezzel, de 4 éve vagyunk együtt a barátommal, és nem fingunk szándékosan a másik előtt :D persze, ha véletlenül kicsúszik, semmi gáz, de ha megoldható, szépen kimegyünk a wc-re.. :D


egyébként nem vagyunk egyáltalán merevek, de nekem semmi kedvem senki büdös fingját szagolgatni csak azért, mert lusta kimenni a wcre, vagy legalább kimenni egy másik szobába :D

2016. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 opened paradise ***** válasza:
70%

Az elején úgy bólogattam,mint a feketék a templomban "Halljak egy áment!" :D


Valaki előbb utóbb elfog engedni egyet. Szóval rajtad áll. De ne azzal kezd,hogy "Húzd meg az ujjam!"

2016. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%
Soha. Ha meg is történik, utána kuss. De ne ilyen proli Terenszésfilip módon röhögni rajta meg ilyenek.
2016. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!