Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó spontán meglepe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó spontán meglepetés lenne?

Figyelt kérdés

Készítettem a barátnőmnek, egy kis meglepetést. Remélem tetszeni fog neki, mert nagyon sok órám van benne. Nem vagyok profi, soha nem jártam rajz iskolába. De azért próbáltam minél jobban elkészíteni. Már lassan két éve a kis életemet.:) Hasonlít azért a képhez?

Ez egy reggeli kép, itt már kicsit össze kócoltam.


KÉP.:

[link]


Rajz.:

[link]


Kicsit vizes lett bal oldalt.:/


Arcszőrzetem is durva és gagyi lett, a képhez képest...



2016. jan. 14. 18:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ritka manapság az ilyen kedves ajándék, amikor az ember nem csak pénzt költ, hanem időt szán rá.

Egyáltalán nem számít, hogy mennyire lett szép vagy sem, a szándék a lényeg és ettől ez egy csodás ajándék lesz:)

27N

2016. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes, de egyben rendkívül káros itt egyesek gondolkodásmódja. Tehát nem baj, ha valami retek, ha szívből jön? Oké persze nyilván őrülni fog a csaj az ajándéknak, de azért álljon már meg a menet! Úgy veszem észre, hogy semmi tisztelet nincs az emberekben a képzőművészetek iránt. Mert ha lenne, akkor nem tapsikolnátok az ilyen kontár munkáknak. Ez olyan, mintha úgy komponálnék meg egy zene művet, hogy nem is tudom meg különböztetni a hamis hangokat a többitől, mi több még kottázni sem tudok.
2016. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Te csináltad, sok munka van vele! Én örülnék neki (még ha nem is vagy profi), mert ezek az ajándékok mutatják igazán, mennyire szereti az egyik ember a másikat. Meg lehet oldani az ajándékozást azzal, hogy veszel neki 2 perc alatt valamit a boltban, vagy csinálhatsz neki valamit a két kezeddel, ami teljesen egyedi. Gratulálok, biztosan örülni fog neki!!! Én örülnék. :)

19L

2016. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

12#

Neked inkább ne legyen gyereked.

Majd ovis korában is lehordod a földig mert nem jól rajzolta meg a napocska és a házikó perspektíváját?

Vagy menj el kritikusnak akkor.

2016. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14. Hagyd.:) Tényleg látszik, a rajzon hogy nem a legjobb. Amivel semmi gond sincsen, azóta már kicsit máshogy néz ki.:) Pár fokkal jobb lett.:) De még mindig nem az igazi. Nem sikerült, úgy ahogy a többi rajzom de ez van. Egy emberi fejet nem könnyű le rajzolni.:) Ez sokkal jobb pedig kevesebb időt, és javítgatást vett igénybe.:


[link]


Fél éve sincs, hogy vonz az emberi arc rajzolása, de kicsit sem könnyű. Pont ezért is érdekes.:) De majd még holnap dolgozom rajta, aztán szép lesz.:D

2016. jan. 14. 22:14
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, én tényleg nem akarlak megsérteni, de most akkorát röhögtem, hogy még a kutyám is fölfigyelt. :D

Őszinte leszek, én nem szeretnék ilyen ajándékot kapni. Úgyse lenne pofám azt mondani, hogy béna vagy, szóval tettetnem kéne, hogy annyira tetszik, és szívem szerint jó mélyre elraknám valahova, hogy más ne is láthassa, a te érdekedben, de akkor meg megkérdeznéd, hogy miért dugdosom, ha annyira tetszik? Te is biztos érzed, hogy ez nem úgy sikerült, ahogy elképzelted, akkor miért nem olyannak álltál neki, amihez van tehetséged és amihez értesz?

2016. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Biztosan örülni fog neki!

Te ismerheted jobban, hogy plázacica, aki jobban örül valami szép rózsaszín fosnak, vagy értékeli amit létrehoztál!

Gratulálok!

Sok boldogságot!

2016. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem meg marha jó. én fiú vagyok, de értékelném nagyon si (kaptam is már páromtól)
2016. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Jaguár!


A gyerekrajz más tészta. Amúgy meg én az apámtól örököltem a tehetségem, így valószínű, hogy a fiam se lesz béna. De ha az lesz, akkor azt mondom majd neki, ha már kicsit megnő, hogy álljon rá valami másra. Mindenki tehetséges valamiben.

Biztos vagyok benne, hogy a kérdező is.

2016. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!