Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haj nélkül is ugyan olyan leszek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haj nélkül is ugyan olyan leszek?

Figyelt kérdés
:D ez most elsőre biztos furán hangzik, de aggódom... kopaszodok és még egyedülálló vagyok viszont állítólag nagyon jóképű,de most nem ez a lényeg, vajon kevésbé leszek vonzó haj nélkül?
2016. jan. 14. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem leszel ugyanolyan. Vágasd egész rövidre és meglátod. (N)
2016. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mintha én tettem volna fel a kérdést...napok óta ezen agyalok én is.
2016. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy kopaszodsz még nem jelenti, hogy teljesen hajmentes lesz a fejbőröd. Apám is kopaszodik, mióta az eszemet tudom, aztán annyi az egész, hogy a feje búbján van egy kb. tenyérnyi folt, ahol egyáltalán nincs haja, körülötte a többi pedig dús és erős, egészséges haj.


Vonzóság. Nekem egyáltalán nem jönnek be azok, akiknek nincs egy szál hajuk se. De attól még bőven van akinek igen. (pl. nézd meg, az "összes" öreg - pocakos -izompólós - kopasz - fukszos pasi lányakorú plázacicával jár)

2016. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Párom is kopaszodik, őt nagyon zavarja ezért rövidre vagy kopaszra vágja a haját. Mikor megismerkedtünk is így volt, fel se tűnt elsőre. :D Engem egyáltalán nem zavar és így is imádom őt. ♥
2016. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:
Ha nem lány vagy,relax.
2016. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó oké, de nyilván nem fogom meghagyni, hogy ha hülyén néz ki, pl középen 0 haj kétoldalt meg megmarad :DDD még nem tudom milyen lesz, de már megritkult a hajam elöl szóval egyértelmű
2016. jan. 14. 22:13
 7/11 A kérdező kommentje:
ma 22:11-nek ment
2016. jan. 14. 22:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyan hibbant nők, akiknek meg pont a kopaszodó pasik jönnek be. 16 éves koromban jöttem rá, hogy nekem ilyen különleges ízlésem van. A nagyhajú szépfiúkkal nem tudok mit kezdeni.
2016. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én barátom is kopasz, már 20 éves kora óta. Én mindig golyófejűnek hívom, mert haj híján kis golyó feje van de szeretem, nem zavar, hogy kopasz.
2016. jan. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, más leszel, amúgy próbáld ki én voltam kopasz (egy fogadás miatt) egy nyáron, hát nekem nagyon nem áll jól.
2016. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!