Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon keveset találkozunk egy héten egyszer. Pedig itt lakunk egymástól, 4 házzal. Én nagyon igénylem a találkozásokat, nem vagyok ehhez a kevés találkozásokhoz, hozzá szokva. Nagyon messze dolgozik, 90km-re a semmiért. Fizeti az utazását, és talán 10ezerrel kap többet, mint amit keress. Lehetett volna, lehetősége itt a városban hogy együtt dolgozunk. Igaz nem kapott volna, sokat de kettőnk fizetése elég lett, volna egy elköltözésre. De ide nem akart jönni, mert szerinte megalázó ez a munkahely. Most nekem van lehetőségem máshova menni, a szakmámhoz megfelelő állást kaptam. És ide szeretne, jönni velem dolgozni. De a féltékenysége miatt, mert fél attól hogy más nővel dolgozom. Múltkor nagyon megütötte magát, szédült egész nap és elment dolgozni. Akkor is nagyon féltettem, hogy úgy elment dolgozni, inkább maradt volna itthon. Azért is mert féltettem, meg jó lett volna kettesbe lenni. Mint írtam, most van lehetőségem a szakmámba dolgozni, viszont akkor már ennyit sem tudnánk találkozni. Ma azért, nem ment dolgozni, mert inkább oda akkor jönni ahol én vagyok. Egy szóval a féltékenysége miatt, nem ment dolgozni. Ezek után ti dolgoznátok vele, együtt?

2016. jan. 15. 12:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk hozzá szokva* Mellesleg előző munkahelyénél akarta, hogy menjek oda... De akkor szűnt meg a cég...
2016. jan. 15. 12:27
 2/9 anonim ***** válasza:

Váljatok külön!

Ennek nincs értelme!

2016. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Keress mást...

Kicsit vicces, hogy ott lakik melletted és nem tudtok találkozni, na jó, inkább szomorú, de ne pazarolj több időt ilyenre.

2016. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem akarnék egy helyen dolgozni a párommal, semmi jó nem lesz belőle, akkor se ha nem féltékeny.

Aki akar találkozni, az szakít időt a másikra, főleg ha közel is éltek egymáshoz.

Fogadd el az állást, aztán lesz ami lesz, aki szerint viszont van olyan, hogy "megalázó munkahely", azzal én már nem akarnék komoly kapcsolatot.

A munka sosem szégyen.


Te tudod, mit akarsz tőle. De szerintem ebből nem lesz semmi komoly.

2016. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En ismerem a kérdezőt is meg a barátnőjét is,a barátnője évekig közmunkázot a srác nem szeret dolgozni,és a lány meg dolgoss mindig parazik is ha kesik ,azért nem mitass ra hany fiatal kozmunkazik,mindenkinek van jo kereso helye.Es a baratja nem hogy orulne ha egyutt dolgozhat a baratnojevel,es ide meg akkor nert nem engedi,hogy jojon,csak a kozunkara,mertott .
2016. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Végső megoldás: Halál
2016. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Előtte sokat találkoztunk, egy héten 4-5 napot legalább. Most mivel messze dolgozik, este 11 fél 12-re ér haza. Olyankor már nekem se lenne, kedvem át menni. Ő is fáradt már ilyenkor. Ezért maradt a hétvége, de még ilyenkor is van hogy hívják dolgozni. Hétvégén 6 fele szoktunk találkozni, együtt alszunk és vasárnap is találkozunk. Munkába menet, meg szokott látogatni a munkahelyemen. Ez úgy 10-20 perc szokott lenni, kicsikét beszélgetünk és megyünk dolgozni. Nagyjából mindennap össze futunk egy 10-20percre. Ezt el felejtettem le írni, a kérdésbe...
2016. jan. 15. 16:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tartozik a kérdéshez, de a féltékenység rossz ómen. Váls, mert ez csak rosszabb lesz.
2016. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen hulyeseget.orulj neki,hogy feltekeny
2016. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!