Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb megoldás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb megoldás egy olyan fiú számára, akinek sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés
Mégis mit kezdjen magával?A normális élet már kibírhatatlan.
2015. márc. 12. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Miert nem lesz? Olyan nincs hogy lehetetlen
2015. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Verd ki
2015. márc. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De nem lesz sosem,mert egy lányt sem érdeklek.
2015. márc. 12. 23:11
 4/15 anonim ***** válasza:

Keress valami hobbit, foglald el magad, tanulj, képezd magad, dolgozz hogy legalább tudj élni. Járj közösségbe, ismerkedj emberekkel.

Olyan nincs hogy lehetetlen.

Én is sportoltam idehaza, lefogytam, közösségbe jobban beilleszkedőbb lettem, találtam hobbit, stb...


Én is már kezdtem elkeseredésembe feladni a dolgot és amikor nem is számítottam rá, meg fel sem fogtam, arra eszméltem hogy nőkkel vagyok körülvéve gyakorlatilag akik nagyon jól bírnak engem. Sőt más más lányok más helyeken is már messziről felismernek. Sőt még egy olyan lánnyal is összejöttem aki már nagyon régóta bejön nekem, de sosem hittem volna, még álmodni sem mertem volna arról hogy ő lesz a barátnőm! És ez mint akkor jött amikor nem is számítottam rá!

2015. márc. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled kérdező..addig nincs bajuk a lányoknak velem, amíg nem kapnak képet..
2015. márc. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Beszeld meg ezt a szulokkel. Vagy kerj tanacsot egy hozzad kozel allotol
2015. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem se lesz,soha nem is volt még... :/

Tudod mit lehet kezdeni vele?Én egyetlen egy dolgot tudtam kigondolni erre,kizárni a nőket teljesen amennyire lehet,hogy ne fájjon még jobban.

Aztán pedig a szakmába vágni,és jó mélyen beleásni magad abba,ami érdekel.Csak azzal foglalkozz,fektesd bele minden energiádat...

23/F

2015. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ, miért nem lehet? Ha visszahúzódó vagy tényleg keress egy hobbit, egy elfoglaltságot vagy valamit, amivel közelebb kerülhetsz a lányokhoz.


Sajnos én viszont ocsmány vagyok és alacsony, szóval nálam sem a közvetlen, sem a közvetett út nem vezet barátnőhöz. 28 vagyok, de még randim sem volt, mert minden lány szerint túl ocsmány a külsőm és túl alacsony vagyok.

2015. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha valamibe 100%ot beleadsz, akkor annak lesz eredmenye. Ha az ertelmi fogyatekosok es mozgaskorlatozottaknak is van lelkesedesuk es elszantsaguk, hogy part talaljanak akkor barkinek lehet. Aki meg nem tesz meg minde tole telhetot az ne rinyaljon.
2015. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat járok társaságba...van hobbim és szinte minden témához hozzá tudok szólni komolyabban..sportolok...a7es válasz jónak tűnik.
2015. márc. 12. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!