Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz sok srác "papucs"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz sok srác "papucs"?

Figyelt kérdés

Nap mint nap látok olyat hogy a lány/nő megy mint valamiféle "királykisasszony" (tökéletes smink, tökéletes ruha) és mellette a srácok meg mint valami leélt öregek (pedig egykorúak). Van mikor a lány/nő után a srác cipekedik és a lány/nő meg megy mint valami filmből kiesett sztár...

Tényleg ennyire meghatározó sok srácnak a p!na? Mindent megtesznek csak hogy legyen valaki mellettük?


2015. szept. 8. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont ezért nem szeretem a mai lányokat, bár egy kicsit idősebb nővel már szót lehet érteni.


Nálam egyedi eset, hogy 30-nak nézek ki, emellett komoly vagyok, így 27 éves a barátnőm én meg 18.

2015. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A királykisasszonyok, akik valódiak, azok törődnek a partnerükkel és a partner ragyog mellettük, még ha cipekedik is:D


Az ál-királykisasszonyok mögött van olyan fazon mint amiről te írsz:)

2015. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit cipekedik a srác? Ha nehéz holmik vannak nálunk azokat a barátom hozza, ki más.
2015. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SprintElek ***** válasza:
Ennék egy kis kekszet...
2015. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már az is gond, ha kedvesek vagyunk, és segítünk cipekedni?

Az olyan gondolkodásúak miatt, mint te szaporodtak el itt a nőgyűlölők

2015. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal ha bevásárolunk, kettő szatyrot szoktunk vinni, és elosztjuk a pakkot.
2015. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát... én is jól szoktam kinézni a barátom kedvéért. eddig azt hittem ez jó dolog.

cipekedni meg ő akar helyettem, mert gyenge vagyok sajnos. de mondtam neki, hogy ilyeneket fognak gondolni az emberek, mint amiket te...

2015. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!