Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatnak indult,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatnak indult, hülyeség folytatni?

Figyelt kérdés
1 éve kezdődött a dolog. Nagyon megkedveltük egymást, de rengeteg téren nem illünk össze, szóval úgy döntöttünk, hogy maradunk annyiban, hogy jól elvagyunk néha és kész, tart amíg tart. Viszont én már egy ideje elkezdtem komolyabban érezni iránta és el is mondtam neki. Erre az volt a válasza, hogy ő nem az a szerelmes típus, és mivel teljesen eltér a jövőképünk semmi értelme nem lenne, maradjunk abban, ami eddig is volt. Elfogadtam, viszont kikészít a tudat, hogy ő közben ki tudja mit csinál, mivel gyakran eljár bulizni, közvetlen típus, szóval nem esne nehezére megszólítani valakit, aki tetszik neki. Nekem viszont nem lenne most szükségem másra. Lehet nem így alakult volna a dolog, ha én is máshogy álltam volna hozzá az elején, de nem így történt. Érdemes így tovább folytatnom ezt a dolgot, hátha lesz valami belőle vagy úgyis csak addig fog tartani, amíg talál helyettem valakit? Én 26N, ő 28F
2016. jan. 16. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, különben egyre jobban szenvedni fogsz,ne bonyolodj bele még jobban.
2016. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te mit tanacsolnal ha mas kerdezne ezt toled? :) Megmondta hogy nem szerelmes tipus, nem illetek ossze. Ha lesz belole valami akkor az lesz hogy jobb esetben kirug az elso szebb no miatt, rosszabb 10x megcsal mire rajossz.
2016. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ezért nem vagyok híve a szexkapcsolatoknak. A szex, az intimitás, főleg ha ismétlődik, egy kötődés is. Az egyik félben az esetek döntő többségében kialakul mindig. És persze ezen fél koppan is.


Most azzal teszed a legjobbat magadnak, ha tudatosítod a helyzeted: itt csak a testiség játszik egyéb kompetenciádra nincs igény. Szóval ki kéne lépni belőle és próbálni kiheverni elfelejteni az egészet.

2016. jan. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyit ér a szexkapcsolat. Egymás testét használjátok, de ennyi! Te is tudhatnád. Ha komoly kapcsolat kell akkor hagyd a fenébe, ő megmondta őszintén.
2016. jan. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Érdemes így tovább folytatnom ezt a dolgot, hátha lesz valami belőle"

Ha így folytatod, akkor pont semmi sem fog változni. Egyetlen esélyed van, szakíts, teljesen tűnj el az életéből és ha szerencséd van, akkor felébred benne a vadászösztön, vagy meglátja benned azt, amit eddig nem, hogy van büszkeséged és erős vagy... és akkor utánad megy. Ha nem... nos akkor hiába is lennél a titokban reménykedő partnere, ő továbbra is csak a kapcaronygyaként gondolna rád, tehát legalább nem pazarlod rá feleslegesen az idődet.

2016. jan. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod, csak addig maradsz képben, míg meg nem tetszik neki valaki egy buliban akár pont ma este, és másnap neked kocc van.


Ennyit a szexkapcsolatról, hatalmas ötlet, tényleg. Mondjuk a pasinak tök jó, ha kangörcse van, csak rádmászik, belédüríti a cuccot, de semmi másra nem vagy jó neki.

2016. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így az írás alapján elég butácskának tűnsz, szerintem te nem fogod elküldeni a pasit, megvárod míg ő koccoltat le. Drága tanulópénzt fogsz fizetni, hogy megtanuld, ha egy pasinak nem kell a lényed, az életed, a mindennapjaid, a problémáid, akkor ne kelljen a tested se.
2016. jan. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ennek szerintem véget kell vetned, így is nagyon nehéz lesz túltenni magad rajta, de ez csak napról-napra rosszabb lesz, most lépj ki, szerintem
2016. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az elmúlt 1 évben nem volt előrelépés a 'kapcsolatotokban", akkor már nem is lesz. Vess véget ennek mielőbb, mert csak egyre több szenvedést fog okozni. F
2016. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjátok helyén kezelni és kontrollálni az érzelmeiteket, akkor nincs értelme folytatni egy ilyen kapcsolatot (belemenni se nagyon). Önzőnek tűnik a srác, hogy amikor bevallottad neki, komolyabb dolgokat érzel iránta, ő nem ajánlotta fel, hogy akkor szakítsátok meg a kapcsolatot, hogy ne sérülj hosszabb távon. Egy szexkapcsolatnál alap dolog lenne a win-win szituációra törekvés.
2016. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!