Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon hülyének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon hülyének nézhetett, hogy resztelt máj helyett reszelt májat mondtam?

Figyelt kérdés

Én sokáig egyébként azt hittem, hogy az reszelt máj, és valamiért ez maradt meg bennem.

Az egyik nagyobb áruházban a húspultnál dolgozik egy srác, aki tetszik nekem. Ma is pont ő volt, és mikor kértem a májat, kérdezte, hogy mit akarok belőle csinálni. Már eleve zavarban voltam kicsit, és mondtam, hogy reszelt májat, aztán gyorsan kijavítottam magam, hogy resztelt májat. Nem röhögött hangosan, de láttam, hogy mosolyog.

Szerintetek nagyon gáz volt? Ha más lett volna ott, talán nem is érdekelne ennyire, és én is röhögnék rajta, de pont annál a srácnál volt ez, aki tetszik nekem...


L/20


2016. jan. 16. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem cuki.
2016. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Ez ennyi. Már csak akkor lehet köztetek valami, ha elhívod randizni és orállal kárpótolod. Különben keresztet vethetsz, lehet fel is mond.
2016. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tragedia, de azert vicces :)
2016. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

ennél nagyobb baj ne legyen.

egyébként a resztelt sertés máj az egyik kedvenc kajám amit májból el lehet készíteni, csinálsz nekem is? :3

2016. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Még maradt bőven, úgyhogy akkor holnap jöhetsz ebédre. :DD
2016. jan. 16. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
privibe dobd a címet, és akkor ebédre ott leszek nálad :D
2016. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 opened paradise ***** válasza:
100%
Jobb,mintha ki akartad volna klopfolni :D
2016. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor a T.scoban (nem tudom le lehet-e írni...) láttam így kiírva a kajáspultnál. Szóval ne aggódj! :D
2016. jan. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, én is reszelt májnak gondoltam kb. 1 évvel ezelőttig. :DDD
2016. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!