Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Egy átlagos nő 4 partnerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy átlagos nő 4 partnerrel létesít szexuális kapcsolatot élete során" Szerintetek ez mennyire lehet igaz?

Figyelt kérdés
Szerintem a mai átlag 18 éves korára eléri a négyet...
2016. jan. 16. 21:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

A négyet kevésnek tartom, elég átlagos lánynak tartom magam, és egy kell már csak a 4-hez, amit pedig ha kicsit rosszabbul lennék lelkileg, bármelyik bokorból össze tudnék szedni, mert jelentkező mindig volna. 21 vagyok.

Ilyen tempóval azért egy 7-8-ig biztos el fogok jutni életem végéig.

Mondjuk van nem egy ismerősöm, aki hasonló korú és az első pasijával van, de mi a garancia, hogy ha vége, nem 10-15 pasi ágyában fognak még vigasztalódni? Mert azért láttam ilyet is.

2016. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

:-)

A 4 többszöröse vagy hatványa esetleg...

2016. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
7-15 szerintem az átlag nőknél.És a férfiaknál?
2016. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
84%
Sokat mondó, hogy ennél a kérdésnél (is) az átlagválaszoló, fiatal, hímnemű válaszoló. felmerül a kérdés mit tudnak ők még a nőkről, továbbá mennyi a rosszindulatú válaszok igazságtartalma :D
2016. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Férfiaknál? Jó kérdés mert hatalmas különbségek vannak, van akinek egyáltalán nem jut van aki hetente, sőt gyakrabban is váltogathatja.

De mivel tapasztalataim szerint egy átlag nő kapósabb, mint egy átlag férfi ezért kevesebbre tippelnék mint nőknél.

2016. jan. 16. 21:51
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 2 pasival voltam és azt vettem észre, hogy ha témába jön a szex (persze hosszú beszélgetés,ismerkedés után) és elmondom, hogy hány pasival voltam vagy azt hiszik, hogy rossz vagyok az ágyba vagy azt, hogy hazudok :D


20L

2016. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
32%

Ezen az oldalon megtanultam már, hogy az igazság fáj legjobban. :D


Az a baj ezzel, hogy kevés 40+ éves nő válaszolna erre a kérdésre, azt pedig még kevesebben vállalnák be, hogy nyíltan elmondják mennyi férfival voltak eddig mert egyből menne a szardobálás rá.


Én logikusan levezettem a véleményemet, lehet ez sok lány szemét csípi, de nem egy olyat ismertem akinek 20 éves korára megvolt az általam leírt szám.

Persze jönnek itt a 20-21 éves lányok azzal, hogy ez nem így van, de honnan tudják hogy lesz még a jövőben? Éppen hogy csak elkezdtek élni.

Nehogy már 30 év alatt 40-50 pasi annyira hihetetlenül sok legyen. Bár ugye, megszoktam, hogy ezen az oldalon (ahogy az életben is) csak a képmutatás fizetődik ki.

2016. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

24 évesen ismerkedtem meg a férjemmel (már 32 vagyok), azóta nem volt más.

Addig 20-25 körül lehetett a szám.

Néha azon viccelődünk, hogy ő 10 évvel idősebb, de kb 15 nővel volt nemi kapcsolata a megismerkedésünkig. Tény, hogy neki közben volt egy házassága is, ami közel 15 évig tartott.

2016. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
26%
Semennyire sem igaz. A normális nő persze megválogatja a partnereit és kizárólag párkapcsolatban szexel, és ha normális párkapcsolatot feltételezünk egy nőről 30 éves korára, akkor nyilvánvalóan ez a szám 3-4-re tehető. No de a többségét tudjuk, hogy milyenek, röptében a légy fаszát is. Szüzesség elvesztése, hormonok, bulikorszak, egyetemi évek, fűvel-fával, Sziget, Carpe Diem, Sound, kis protekcióra törekvés is befigyel stb. Hadd ne sorolgassam már. :D Először hitetlenkedtem Dzsegjuör szavaiban, de ha racionálisan utánaszámolunk, valóban kijöhet egy nőre a 40-50 partner.
2016. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig kettővel volt szexuális kapcsolatom és 25 leszek idén. Kalandokra nem vágyom egyáltalán, nem vagyok ocsmány, lehetne simán akármennyi belőle, de nem kell. A komoly kapcsolatok híve vagyok. Így erősen kétlem, hogy sokkal több lesz ez a szám sok év múlva, és szerintem nevetséges túlzás az, hogy átlagosan 40-50 férfival fekszenek le a nők életük során :D
2016. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!