Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukával kezdenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukával kezdenétek komoly kapcsolat céljából? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Volt olyan eset,hogy kizáró tènyezö ha a nőnek gyereke van,de mègis megpróbáltátok, mert beleszerettetek? Vagy hallottatok már ilyet?
2016. jan. 16. 21:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
nem és nem!
2016. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem kizárt, de lehet nem lenne jó ötlet.
2016. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem szeretnék még gyereket jó pár évig. Tehát a válaszom szerintem egyértelmű.
2016. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem nevelem más gyerekét és az exet se tudnám megtűrni. Én ilyen vagyon, nem fogok változni, szóval nem másznék bele ilyen kapcsolatba semmi esetre sem.
2016. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%

Én sem, a fent említett okok miatt. Nem nevelem más gyerekét, és nem nézegetem apucit hogy jön-megy.

Mellesleg egy ilyen kapcsolatban csak sokadrangú lehetsz.

35/F

2016. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
Nekem anyaként soha az életben nem okozott gondot az, hogy talàljak valakit
2016. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:

Persze. Ismerkedtem már egyedülálló anyával.



25F

2016. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitívabb esetek is vannak. Főleg olyan 20-30-as srácok keresik az egyedülálló anyukákat, akik már sokat csalódtak lányokban és igen, az együttélés is lehet pozitív, nyugodt, kiegyensúlyozott úgy, hogy nincs kihasználás.
2016. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
5%

6#

Na és melyik vet el feleségül?Vagy melyik van melleted azóta is?Hány volt ezek közül komoly kapcsolat?(3-4hónap nálam nem komoly csak szólok)

Szerintem tudod,hogy a férfiaknál a kufirc nagyúr....nagyjából arra kelletél a legtöbbnek...de lehet csak te is erre vágytál,nem tudom.


Kérdésre válaszolva:

Egyszer volt próbálkozásom egy ilyen nővel.

Csak mégsem működött."Akkor nem jó a gyereknek lessz az oviban rendezvény ott kell lennem" vagy ""Nem tudok menni,mert menni kell a gyerekért" vagy"Nem tudom,hogy jó ötlet lenne-e ha itt aludnál ,a gyerek miatt" vagy "Holnap jön Attila(gyerek apja) a gyerekért itthon kell lennem" vagy "Akkor nem jó,mert jön Attila,hogy megbeszéljük a gyerek szülinapi buliját...és még sorolhatnám.

És nem a gyerekkel magával volt gondom,mert egy nagyon édes,szőke hajú kisangyal volt de...nekem ez nem ment.

2016. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
5%
Miért ne? De csak akkor, ha a gyereke apja lekopott rendesen, tehát nem látogatja a gyereket hetente. Mindemellett nagyon kell, hogy vonzódjak hozzá, szeressem, és a gyerekével is jól kijöjjek. Más esetben esélytelen.
2016. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!