Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 58 évesen 35-45 éves szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 58 évesen 35-45 éves szép nők másznak rá egy férfira komoly kapcsolat céljából, az miktől lehet?

Figyelt kérdés
És most nem a kilóra (pénzre) megvehető kamasz és fiatal lányokról beszélek, hanem olyan középkorú nőkről, akiknek nem kínál semmi anyagi dolgot.
2015. nov. 5. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Irigy vagy?
2015. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez baromi ritka, de elképzelhető. Lehet van egy olyan stílusa ami ámulatba ejti őket vagy tudom is én :)
2015. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ferfitol is fugg. Az en apam lassan 70 eves lesz, de siman ramasznak a 40-es nok az uszodaban, onkormanyzatnal stb :), pedig nem milliardos. Csak egyszeruen van egy stilusa es nagyon jo humora. Ennyi. Persze, nem veszi komolyan ezeket a noket, ugyanis anyammal jol megvannak...aki 10 evvel fiatalabb nala :)
2015. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

P é mint pentagrama

É mint étkészlet

N ö mint narkolepszia

Z é mint zincica!

!

2015. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én a 42 évemmel nem kezdenék olyannal, aki pont kapuzárási pánik korszakban van, mindegy milyen.
2015. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy 58 éves már rég túl van a kapuzárási pánikon.

Valószínű, hogy tud a pasi valamit.

2015. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Mert egy jó karban lévő, stílusos férfi. Ennyi.
2015. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!