Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondolnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondolnátok, ha a barátnőtök előttetek sírna?

Figyelt kérdés
Mielőtt elköszöntök egymástól akkor elkezdene sírni, mert hiányozni fogtok neki és csak minél előbb látni szeretne megint. Egyébként csak sima találkozás, és nincs szó elutazásról vagy ilyesmiről, csak nem tudunk mindennap találkozni. Ti hisztinek vennétek, vagy rossz dolog? 20 feletti srácok véleményére vagyok kíváncsi.
2016. jan. 16. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én jó néven venném nagyon :)
2016. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megérteném,Mert mikor én is szerelmes voltam,szar volt mikor nem volt velem
2016. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon elérzékenyülnék. Ha van rá mód akkor valahogy együtt lennék vele még egy napig.
2016. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Hát ez elég kapcsolatfüggő dolognak hangzik a lány részéről. Aranyos dolog, meg minden, de a kérdés inkább az, hogy a lánynak ez a nagy hiánya milyen egyéb negatív dolgokkal jár együtt... Mert ugye az nem éppen egészséges, ha összeomlik attól, hogy pár napig nem láthatja a barátját.


23/F

2016. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 RRR ***** válasza:
próbálnám megnyugtatni
2016. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem sínék én is.
2016. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Boboooo90 ***** válasza:
35%
Nem szeretem az ilyen nőket, túl ragaszkodó, minek sírni állandóan?
2016. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ez már kicsit sok. én szeretem a romantikát és az erős érzelmeket, de azért ha nem háborúba indulok, akkor nem kell emiatt sírnia:)
2016. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szeretkeznek vele egyet ott es azonnal egy eldugott helyen.
2016. jan. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Eléggé meghatódnék és probálnám megvígasztani, minél többet nyújtani neki.
2016. jan. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!