Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Van értelme ennek a kapcsolatnak így, most?

Figyelt kérdés

A barátnőm (szerintem) teljesen feleségtípus. Törődő, mindig kedves, visszahúzódó, nem parancsolgat, szereteten kívül nincsenek komoly elvárásai. A probléma az, hogy ő tökéletesen el is van ebben az elég kicsire szabott világában, egyáltalán nem érdeklik komolyabb témák. Engem pedig csak azok érdekelnek, így tulajdonképpen számomra érdemi beszélgetés nincsen.


A nő, akit el tudok képzelni magam mellett, az pedig iszonyatosan független és öntudatos, céltudatos, ambiciózus, tiszteli a hatalmat, hideg, nem esik meg a szíve ("survival of the fittest" :) ), minden nap küzdeni kell érte, iszonyatosan okos, csípős nyelve van és a végtelenségig sötét és keserű humora, szarkasztikus és cinikus.


Jelenleg a másodikra vágynék (persze nincs képben ilyen nő, és valószínűleg nem is létezik :D), ellenben úgy gondolom, hogy később - évek múlva -, még visszasírnám azt, amit most feladnék. Mert ő tényleg hagy nyugodni, megért és kiszolgál, talán később, a munkám stressze alatt épp erre lesz szükségem, nem arra, hogy munka után még hódítgassam az öntudatos és független barátnőmet...


Persze, ez még távoli, hiszen csak 18 vagyok, de nem vagyok túlzottan a poligámia híve, és nem vonz az sem, hogy túl sok kapcsolatom legyen a feleségem előtt.



2014. szept. 21. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem legysél hálás azért, hogy ilyen gondoskodó, fészekrakó típus a barátnőd. Hidd el nekem, ismerem a másik típust...nem kívánom Neked. :) Rá fogsz jönni, hogy nem arra vágysz, csak mindig az kell, aki elérhetetlen. ;)
2014. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsônek, jobb ha nem ismered meg az ideálod. :)

Szerintem maradj a jelenlegi kapcsolatodnál, mert a barátnôd tényleg nagyszerû feleség lehetne. Bár az, kicsit zavarna, hogy a komoly dolgok nem érdeklik.

2014. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Húúha...inkább örülj, hogy normális barátnőd van, akinek elég ennyi is. Hosszú távon jobban jársz vele.

Én teljesen olyan vagyok, mint a második amit leírtál, és ne akarj magadnak hasonlót. Csak megkeserítem mindenki életét, és ezzel a sajátomat is. Nem sokan tudnak elviselni sokáig, és én is nehezen viselek el valakit magam mellett. Most próbálok megváltozni, kevés sikerrel...


18 évesen majd kinövöd ezt, és pár év múlva bánni fogod ha a kedves lányt lecseréled. De ha nem hiszed, próbáld ki és te is így fogod látni.

2014. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*18 évesen még fiatal vagy, majd kinövöd ezt


valahogy eltűnt a fél mondatom :D

2014. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 PearlDiver ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok/voltam, mint te. Volt már több barátnőm, közte olyan is, mint a te kedvesed. A jelenlegi barátnőm is ilyesmi, bár azért rá nem mondanám, hogy teljesen mimóza. Viszont egyértelmű szellemi fölényben vagyok vele szemben, és ezt ő is elismeri.

DE! Mivel megvannak a tapasztalataim, ezt már teljesen máshogy látom, mint pl. 2 éve. Az előző barátnőm a vagány, önálló, spontán, nimfomániás, vadmacska típus volt. Azért is jöttem össze vele, mert elképzeltem, hogy milyen intellektuális szinteken fogunk együtt pörögni. Ez egész jól ment is. Aztán fogta magát és megcsalt :)

Tanácsom, hogy eszedbe ne jusson eldobni magadtól a barátnőt, akiért sok srác összetenné a két kezét. Tuti hogy nagyon megbánnád, ha ezért szakítanál vele.

Inkább azt javaslom, éld ki a mentális étvágyadat a barátaiddal (nem feltétlen kell hogy a majdani feleséged legyen a filozófus társad is), illetve ne add fel a barátnőddel kapcsolatban sem, hanem szép lassan csöpögtesd neki a dolgokat. Vagy esetleg keressetek olyan közös platformot, ami az ő érdeklődéséből fakadhat.

24F

2014. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, arra én is gondoltam, hogy az említett nő valószínűleg annyira független lenne, hogy meg is csalna. :) Azzal is tisztában vagyok, hogy az ilyen emberek általában nem hűségesek, anyagiasak és legtöbbször érdekből cselekszenek.


Talán csak azért vágyok erre, mert a jelenlegi nekem így iszonyatosan unalmas, és az érdektelensége minden iránt, ami engem komolyan érdekel, nos, botrányos. :) A napi eseményeken kívül tényleg nem sok dolog van, amit meg tudunk beszélni - az pedig nekem semmi. Ezt a lassan beadagolós módszert már mi is próbáltuk, de vagy rosszul csináltam, vagy nem vált be... (vagy mindkettő). Képtelen vagyok felfogni, hogy hogy lehet egy olyan szűk látókörrel élni, és hogy nem akar többet tudni.


Talán egy hasonló érdeklődésű baráti kör tényleg megoldást jelenthetne... Ha lenne. :D Talán nem. Állandóan újabb és újabb dolgokat "kutatok" és tanulok, és ezt sokszor úgy érzem muszáj folyamatosan megosztanom valakivel. Olyannal, aki érdemben is hozzá tud szólni - akár hajnali 3-kor is. Szóval a baráti társasághoz messze túl elvont és bezárkózott vagyok, talán nem is az lenne a megoldás, mindenesetre folyamatosan próbálok barátokat szerezni.

2014. szept. 22. 00:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Éljenek a "femme fatale" tipusok! :D

Sose értettem meg azokat a fiúkat, akik megelégednek a butácska, naiv, bújós, fogyesz barátnőkkel...

(most nem azt akartam mondani, hogy az összes jelző a tiédre vonatkozik)

2014. szept. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PearlDiver ***** válasza:
BrassDoll, mesélnél az ezirányú tapasztalataidról? érdekelne, mi alapján mondod ezt.
2014. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsian várom. :)
2014. szept. 22. 21:13
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes, amiket írtok. Szerintem a nimfomániás (félred.gós), vadmacska, spontán, vagány jelzők általában nem az intelligens nőkre jellemzőek, ilyenek inkább ostoba pitsák szoktak lenni.
2014. dec. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!