Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyre kevesebb a szex, akkor annak a kapcsolatnak befellegeztek?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebb a szex utoljára olyan 3 hete voltunk együtt és előtte olyan két hete. Nem tudom egyszerűen mit csináljak. Mondtam már barátomnak hogy sűrűbben szeretném és megkérdeztem hogy miért nem kezdeményezi mostanában és nem kaptam rá konkrét választ. Elhiszem hogy fáradt, mert én is sokszor az vagyok, de azért nem hiszem hogy csak ez áll a dolgok mögött. Én már belefáradtam hogy mindig szinte én kezdeményezek és akkor vagy elutasítást kapok vagy csak hagyja hogy én csinéljak mindent és csak fekszik. Ha mégis együtt vagyunk és ő kezdeményez ami ritka akkor meg az nekem túl rövid és nem kielégítő. Nem hiszem hogy megcsalna. Egyre frusztráltabb vagyok ez miatt és gyakoribbak a viták. Mi tévő legyek, hiszen nagyon szeretem ettől függetlenül?

2014. szept. 17. 09:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mindig az van, hogy nem hiszitek, hogy megcsalna... Ébresztő!
2014. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Ha neked vagy a másiknak nagyon nagy igényetek van a szexre, akkor igen. Ha nem akkor meg nem csak a szexről szól a párkapcsolat...


Pont ma reggel olvasta mezt, ajánlom neked is:

[link]

2014. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon jó ez a cikk. Nem arról van szó hogy naponta szexelnék, hanem arról hogy pl heti 1 vagy 2 jól esne. Így nem érzem annyira nőnek magam. Kiveszett a romantika és a szenvedély a kapcsolatból amire nagyon vágyom és ezt tőle szeretném megkapni. Kapok bókokat, csak pont tőle nem. Az kapcsolatunk elején más volt a helyzet meg volt a romantika és a szenvedély is.
2014. szept. 17. 09:42
 4/17 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a barátnőmmel a helyzet. Egyre ritkábbak voltak az alkalmak, a minőség is romlott, a végére csak feküdt, felül egyáltalán nem akart lenni. Nagyon szerettem, próbáltam rájönni mi lenne neki a jó. Végül pár hete kiderült, hogy van valakije. Eddig tartott.
2014. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

Ez igazából sok további kérdést felvett.

Régebben sokáig bírta a szexet, vagy az se tartott hosszú ideig? Milyen gyakorisággal szexeltetek az elején?

Tudniillik minden 3 férfi valamilyen merevedési problémával küzd, illetve ennek köszönhetően szexuális frusztrációval. De a többség ezzel nem foglalkozik, ez odáig is vezethet, hogy már nem, vagy csak nagyon ritkán hajlandóak az együttlétre

2014. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tovább tartottak az együttlétek régebben és kielégítőbbek is voltak, orgazmusom akkor is ritkán volt, de jobb volt a szex.
2014. szept. 17. 09:46
 7/17 A kérdező kommentje:
Az elején olyan heti 2-szer szexeltünk. Vele vesztettem el a szüzességem 4 éve. Nekem nem volt fontos az elején a szex, sőt sokáig nem is szerettem szexelni, de tudtam hogy neki szüksége van rá. De pár hónap után elkezdtem élvezni.
2014. szept. 17. 09:49
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem beteg? Az én exem akkor nem kívánta a szexet, mikor beteg volt, de akkor 3 hónap is kimaradt.

Dobd fel: új helyszín, szexi ruci...

2014. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy beteg lenne, mondani nem mondta. Valamit muszáj lesz megpróbálnom mert ez így nem lesz jó.
2014. szept. 17. 10:32
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem idióta ez a velvetes cikk, olvastam én is tegnap. Egyszerűen nem értek vele egyet. Igenis normális, ha naponta kívánják a felek a szexet, és nemcsak a kapcsolat első évében, hanem a többiben is.


Hidd el, ha őszintén megkérdezel valakit, hogy jólesne-e neki egy olyan párkapcsolatban lenni, ahol legalább kétnaponta,de max 3naponta van jó szex,biztos azt mondaná, hogy igenis jólesne! Heti 2-3 alkalomra kell, hogy legyen ideje az embernek.


Az meg nem normális, ha 2-3hetente van egy párperces menet, és mindent neked kell csinálnod pfff...


Én a fáradtságra is azt mondom, közel a 30-hoz, hogy 12/24órás műszakokban is dolgoznak az emberek és még akkor is eszükbe jut a szex a párjaikkal. (tapasztalat!!!)

2014. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!