Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti tényleg örültök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti tényleg örültök az ilyen ajándékoknak?

Figyelt kérdés

Az ünnep és más kategóriák is hemzsegnek ezzel: kulcstartó/bögre/párna/fénykép/gravírozott üveg/stb közös képpel.

Karkötő/nyaklánc félbetört szívvel vagy lakat-kulcs szimbólummal.

Szívecskés plüssök és tárgyak.

Közös póló/pulóver, ami a másik iránti olthatatlan szerelmet hirdeti.

Valami "tipikus" ajándékot biztos kihagytam, aki akarja pótolhatja :D

Szóval, a kérdésem elsősorban férfiakhoz szól: ti tényleg örültök ezeknek?

Mennyire "kötelező" ilyeneket adni/kapni?



2015. dec. 18. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nem. Felesleges kacatok.
2015. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, mert csak felesleges pénzkidobás. Vegyen olyat, ami praktikus és lehet használni. Nyilván nem dobom ki és nem sértem meg azzal, hogy leszólom, de nem látom nagy értelmét.
2015. dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem örülök az ilyeneknek, sőt, kifejezetten szenvedés, hogy tárolgatnom kell őket, a drága helyemet pazarolni, valamint megjátszani, hogy de örülök neki. Nyálas és rendkívül giccses, távol áll tőlem.
2015. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Párna és bögre jöhet a jóízlés határain belül, a többi porfogó.
2015. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek tipikuson olyan ajándékok, amikor a csajnak semmi nem jut eszébe, és ez a menekülési útvonal, nagyon nem jön be.
2015. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor inkább adjon egy csomag rágót vagy tudom is én, de legalább valami hasznát vegyem már és ne ilyen vackokkal halmozzon el.
2015. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Fantáziátlan. Inkább legyen szex, ahogy én akarom.
2015. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy kicsit sem. Légyszi szokjatok le erről a kacat vásárlásról.
2015. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőként sem örülök ilyen ajándékoknak, hát még akkor egy férfi, hogy örülhet neki..:D
2015. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem csak én vagyok ilyen :D

A szándék nagyon szép, hogy szeretnél valami ajándékot, de van 2 alapszabály egy férfinél.


1. nem számít milyen nap van.

Minden nap ünnep valakinek. A Karácsony inkább itt Európában, máshol más és másmikor. A legtöbb férfit nem hatják meg az ilyen dolgok, max. a család miatt ha van gyerek vagy a nő jól érezze magát. A nők kötődnek az ilyen alkalmakhoz valamiért. Valentin, nők napja, anyák napja, húsvét, karácsony, névnap, születésnap, stb... aki ezeket kitalálta nagyon is tudta ezt.


2. Ne nagyon vegyél használhatatlan dolgot, mert legtöbbször csak nyűg. Nekem is vannak olyan cuccaim amiket lánytól kaptam de egyszerűen nem tudom hova tenni vagy nem tudok mit csinálni vele. Csináltam egy ilyen "emlék ládát" és abba rakom az ilyen cuccokat. Később jó lesz visszaemlékezni de másra nem való. Ha megfogok egy bögrét akkor minden nap eszembe jut, hogy azt tőle kaptam. És nincs útban. Vagy egy póló is jó mert azt is tudom, hogy kitől van és mellette még használom is. De tényleg sokkal jobb egy nagy ölelés, egy csók, egy jókívánság, mint a haszontalan vackok. Értékelem a szándékot de ha materializálni kell, az nem igazán megy.


Szóval nagyon örülünk a kedvességnek de a fiúk nem szeretik annyira a tárgyi dolgokat. Emiatt van, hogy ha megbeszéljük, hogy nem kell semmi karácsonyra akkor ti adtok, mi nem (mivel megbeszéltük) és ti sértődtök meg, mert mégiscsak vártatok valamit. A férfiak és nők között az egyik nagy különbség, hogy amit a férfi mond, az úgy is van. Ez sokáig tartott mire rájöttem. Bármit is mond egy nő, bármilyen apróságról vagy kacatról legyen szó nekik akkor is szükségük van rá. Nekik valahogy ez a figyelmesség szinonimája. Akár egy meglepi csoki vagy bármi más.. a fiúknál ez nem teljesen így van.

2015. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!