Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti felezitek a fogamzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti felezitek a fogamzásgátló árát a pasitokkal?

Figyelt kérdés

Már kb 8 éve szedek fogamzásgátlót kisebb-nagyobb megszakításokkal. Ez idő alatt 2 barátom volt, és most a jelenlegi párom.


A két előzővel 3-4 évig voltunk együtt, de egyik sem adott bele a bogyó költségeibe. Nem is kértem, mert úgy gondoltam, hogy ez az én költségem.

A jelenlegi barátommal nem vagyunk annyi ideje együtt, hogy legyen pofám ezt felhozni.


Az érdekelne, hogy ti felezitek? Mennyi ideje vagytok együtt vagy mennyi ideje jártatok, mielőtt elfeleztétek a költséget?


2016. jan. 19. 10:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi felesben fizetjük. A barátom dolgozik, én tanulok és félállásban dolgozom, a keresetem és ösztöndíjam javát félreteszem, és mivel 3 hónapos csomagolásban vesszük, megterhelő lenne arra az egy hónapra 7000 forint. Így megy felesben, együtt váltjuk ki. Ha havi csomagban vennénk, ami amúgy összességében drágább lenne, azt fizetném egyedül, mert amúgy ekkora tételekben össze-vissza fizetünk, ki mikor áll jobban.

Aztán ha váltunk spirálra, ami 50.000 forint, akkor az is felesben megy.

A védekezés két ember felelőssége, én nem hiszek abban, hogy a pasi fizeti az óvszert, a nő a gyógyszert, mert mindkettőnknek érdeke, hogy biztonságosan szexelhessünk. Úgyhogy én sosem csinálnék problémát sem a felezésből, sem abból, hogy ha úgy jönne össze, akkor fizesse Ő az egészet.

Mi féléve vagyunk együtt, és kezdetekkor is össze-vissza fizettük az óvszert meg minden mást, a gyógyszert is a kezdetek óta fizetjük együtt, eleve így egyeztünk meg.

Nem pofátlanság felhozni. Ahogy a közös autót sem csak az egyik fél veszi jobb esetben, úgy a gyógyszert sem muszáj.

2016. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Még nem szedem, de csak akkor fogom kiváltani, ha felesben fizetjük, amivel valószínűleg nem lesz gondja, nem olyan ember. Miért lenne ez csakis az én költségem? Ő sem akar gyereket még, tehát ugyanúgy az ő költsége is.
2016. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi máshogy védekezünk, de azt is felesbe fizetjük, vagyis egyszer ő, egyszer én, úgyhogy a tabletta árát is biztos elfeleznénk. Elvégre két ember érdeke, hogy ne szülessen gyerek - ha mégis becsúszik, mind a kettő felelős lesz érte és egy életen át fizetniük kell a felmerülő költségeket. Olcsóbb a fogamzásgátló felét fizetni, mint a gyereknevelés költségeinek felét!!!
2016. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!