Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene a véleményével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene a véleményével?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1.9 hónapja vagyunk együtt. A kapcsolatunk elején/ismerkedésnél együtt dolgoztunk. Ez mellet is sokat találkoztunk. Találkozások száma nálunk, egy héten 4-5 napot jelent legalább. Egész nap együtt vagyunk, de mégsem unjuk egymást. Viszont van egy probléma féltékenyek vagyunk mind a ketten. Nekem vannak, olyan gondolataim, hogy biztos lefekszik mással is. Ilyenkor próbálom terelni a gondolataimat. Legnagyobb törés nekem az lenne, ha látnám a két szemmel hogy mással szexel/csókol. Ezért nem is járunk, el együtt bulizni főleg a haveri társaságomban. Annál rosszabb nem is lenne, ha egyik haverommal. (Akkor nem csak egy nőt, de a haveromat is meg utálnám.) Eddig nem csalt meg de mégis van hogy ezen rágom magamat. Mind a ketten igényeljük a találkozásokat. Szeretne velem dolgozni, ezt már korábban is beszéltük. Most ahogy találtam egy másikat, ide is akar jönni de láttam hogy féltékeny. Szóval a féltékenysége miatt, is akar velem jönni. Nem tudom milyen hatással lenne, a kapcsolatunkra ha együtt dolgoznánk. Pedig minden mást, el hiszek neki, hogy hol volt , kivel volt stb... Csak ezen az egy dolgon rágom magamat. Kb 4-5 hónapja lehetek ilyen féltékeny, előtte soha nem féltékenykedtem. Tudtam, hogy nem csalna meg és szeret engem. Ezért nem is értem, miért lettem most az... Pedig nem csalt meg...


1. Azért is nem akarom el vinni, a haveri társaságomba. Mert vannak ilyen sz*r keverők, múltkor az egyik haverommal csaja állítólag-rá mászott egy emberkére. Pedig ez nem volt, igaz a csaj nem mászót-rá senkire sem.


2. Az előző barátnőm, nagyon szerette a k*kit és elmentünk bulizni, ahol én hamarabb haza mentem és megcsalt... Azóta valahogy ez bennem maradt.



A féltékenységem miatt, nem akarom őt kisajátítani és nem engedi ide oda. Bárhova megy mindenhova hív magával, de van hogy nem érek-rá. Ilyenkor egyedül megy el, van hogy elkap az a gondolat ilyenkor is... De érdekes módon ha beszélget egy sráccal, munkahelyen vagy épp a társaságomba nem vagyok féltékeny.


A munka pedig úgy nézne ki, hogy egy műszakba dolgoznánk, ő is ezt szeretné.


A bulis dolgot, kiegészíteném avval hogy nem szeretek bulizni, ő sem az a típus. A barátaimat hanyagolom miatta, többet foglalkozok vele mint velük. Amivel nincs is baj. Igazából nem akkor féltékeny ha józan, inkább akkor ha iszik. Félek attól, hogy részegen-rá mászik mindenkire. A környezetembe azt látom, a két saját szememmel, hogy a nők férfiak egyaránt csalják a párjukat. Főleg ittas állapotba.


Ritkán járok el, de ő is szeretne velem jönni. Egyetlen egyszer volt, hogy leültünk a kocsmába sörözni, haverok is ott voltak. És az egyik emberke beszélgetett vele, majd elkezdte simogatni a kezét, amire a barátnőm el is húzta a kezét, és mondta neki hogy ne simogassa.


Jót tenne a kapcsolatunknak, egy közös munka hely? Hogyan miként változtathatnák, a féltékenységemen?



2016. jan. 19. 13:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem akkor vagyok féltékeny, ha józan inkább ha iszik.
2016. jan. 19. 13:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan fajta, akkor bármilyen körülmények között meg fogja tenni. Hiába próbálod te úgy alakítani az életeteket, csak idő kérdése.

Ha pedig hűséges tipus akkor nem fogja megtenni.

Többet érne ha inkább egymással kommunikálnátok erről, mint hogy aggódsz feleslegesen.

2016. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez túlzott féltékenység, beteg vagy, menj orvoshoz!
2016. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondoskodj arról, hogy ne akarjon megcsalni.


-sok szex,változatosság

-meglepetések,kisebb ajándékok

-éreztesd vele, hogy te férfi vagy,ő pedig a nőd!


De a legjobb az lenne, ha kicsit felnőnél végre a kapcsolathoz.

2016. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2-es hülyeséget beszél, ne figyelj rá. Ha valaki megcsalja az aktuális partnerét, az nem azért teszi, mert ő olyan fajta, hanem azért, mert a partner nem érdemli meg hűségét.

Így aztán látszik, hogy te is szép sütemény vagy, kérdező. Nem akarod őt kisajátítani, mert féltékeny vagy. Csakhogy ha nem akarod őt kisajátítani, az neki úgy jön le, hogy nem annyira fontos neked, hogy megérdemelje a kisajátítást, tehát nyilván nem nagyon bánod, ha esetleg becsúszik itt-ott egy kis digidugi. A párkpcsolat olyan ló, amit nem érdemes fél seggel megülni. Ha mégis ezt teszed, akkor meg ne csodálkozz, ha lepottyansz.

2016. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*párkapcsolat
2016. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5. Én kérek elnézést, rosszúl fogalmaztam. Én úgy szeretem volna fogalmazni, hogy nem akarom be szabályozgatni. Hogy ide oda nem mehet, evvel avval nem beszélhet. Szexuális téren úgy érzem, és ő szerinte is úgy van hogy mindent meg adok neki. Élvezi nagyon velem a szexet, aminek örülök mert én is nagyon vele. Szóval csodálatos minden szeretkezés. Érzelmi téren, úgy érzi hogy kicsit elhanyagolom. Amiben teljesen igaza van. Keveset gondolok-rá. Ez azért van mert nems szeretném, túlzásba vinni de le sz*rni sem. Sokat beszélgettem vele, erről és ezen túl meg próbálok többet gondolni-rá. Érzelmileg is jobban oda figyelni.
2016. jan. 20. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!