Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 170 cm körüli fiú és közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm körüli fiú és közel két méteres lány? Ti mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés
Ha 170 vagyok,akkor lenne esélyem nála?Érdemes próbálkoznom?Lányok,ti mit szólnátok hozzá,ha egy olyan fiú udvarolna nektek,aki a melletekig ér?De végülis fő az önbizalom xd

2016. jan. 19. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Lehet bunkó leszek, de szerintem egy két méteres lány örül, hogy valaki nőként tekint rá, és próbálkoznak nála. :))
2016. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megvan ki csavarja be a villanykörtét :D :D
2016. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Hajrá! :) Szerintem nincs túl sok esélyed, de sosem lehet tudni. Egy 2 méter körüli nőnek valóban nem lehet könnyű.
2016. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerül, küldd át hozzám lol
2016. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer láttam, irdatlan magas nőt, tán több is volt mint 2m. Valóságos lófeje volt. :D

Ha tetszik, próbáld meg.

2016. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5#

Én a múltkor láttam egy közel 2 méteres lányt, de ő fura mód gyönyörű volt. Egy 210 cm. körüli pasival mászkált. :D

2016. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg, soha nem fogod megtudni, hogy lenne-e esélyed nála. Persze, szokatlan felállás, de ha összejön, akkor meg kit érdekel? :-)
2016. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Első gondolatom: "zsííír".

Én nagyon drukkolok neked! :)

Te nem olyan vagy,mint akik itt sírnak.

2016. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mmm... állva kinyalod. Hajrá, drukkolunk!!
2016. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!