Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesznek olyan emberek akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesznek olyan emberek akik külsejük miatt lesznek öngyilkosok?

Figyelt kérdés
Olyan csúnyák, hogy soha egy nő sem fogja akarni őket, soha nem lesz társuk, ezért beleőrülnek a magányba és öngyilkosok lesznek.
2016. jan. 19. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Általában az öngyilkosság hátterében súlyos depresszió áll és nem a "csúnyaság". Mindez max az utolsó löketet tudja talán megadni.
2016. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha megtébolyodik mert lelkileg gyötri, előfordulhat. Csupán a saját hülyesége végett. Szánalmas az ilyen. Nem látja a fától az erdőt. Saját maga kreálja az agyába a dolgokat. Akarat gyenge jellem.
2016. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Csak ezért nem, de kiváltó oka lehet annak a folyamatnak amíg eddig jut.
2016. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogyne,ehhez nem kell még csúnyának sem lenni,átlagos kinézettel sem mész semmire manapság a nőknél...

Én sokáig nagyon magam alatt voltam,sokszor megfordult a fejemben amit említettél,de nem csak emiatt.Ha csak ennyi problémám lett volna,nem érdekel.

De hosszútávon rátesz keményen ez is,szóval igen.

Nekem tudom már,hogy soha nem lesz barátnőm,bele is törődtem már,és igen szar érzés.Sokszor bánt is belül,de esélyem sincsen,mivel nem is adnak esélyt sem.Pedig nem hiányzik semmilyen végtagom,egészséges vagyok,adok is magamra,az öltözködésemre,átlagos kinézet megvan... és semmi.

24/F

2016. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
biztos hogy van de nyugi ma 1 átlagos pasinak se adnak esélyt a nők ha ez vigasztal ....
2016. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És ezért, engem pontoztatok le, mert nem bírtok kimászni a saját lelki gödrötökből. Aminek semmi értelme, mert beszűkűlt tudatban éltek.

Gratulálok! Önsajnálat helyett ismerkedjetek, próbálkozzatok. Ha elbuktok, fel kell állni és továbbmenni, nem sírni és összezuhanni. Ha így álltok hozzá, tényleg nem lesz senkitek. Pedig lenne.

2016. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! aka Masterthief.. már a nevedből is látszik hogy egyedül te nem látod a fától az erdőt. A depresszió nem hülyeség, az emberek általában azért jutnak el a depresszióig mert olyan élményeket éltek át amik lelkileg megsebezték őket!!

Aki például poszttraumás stresszt él át, más szavakkal: meghal egy személy a szeme láttára, esetleg katonai múlttal rendelkezik és a harcmezőn kellett ilyesmikkel szembe néznie, majd emiatt komoly stresszhatáson megy keresztül, nem bírja feldolgozni azt ami történt vele, akkor ő is egy hülye ember, aki ilyen egyszerű dolgokon nem bír tovább lépni és emiatt depresszióban szenved?


Nem, kicsi szívem, itt egyedül te vagy a hülye. És örülnék hogyha elbújnál de jó mélyre, senki nem kiváncsi rád.

2016. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, szerintem nem. Nem hiszem hogy valaki képes emiatt depresszióba esni. Viszont a depresszió nem hülyeség, nem önsajnáltatás, hanem betegség.
2016. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6#

Ha nem vagy/nem voltál hasonló mélyponton soha akkor úgysem érted meg.

Ez nagyjából olyan mintha egy amputált karú/lábú embernek mondanád, hogy ne nyavalyogjon mert te sem teszed, miközben minden végtagod megvan.

2016. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!