Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valakinek vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valakinek vagyok az ideálja?

Figyelt kérdés
Manapság csak a nagy mellű szőke magas barbi lányok az ideálok, viszont èn pont hogy alacsony (160cm) vagyok nyakig èrő fekete hajam, ès barna szemem van izos ès sportos vagyok, ès hát leginkább átlagosnak nèzek ki. Szomoruan tapasztaltam hogy a legtöbb srác a "modellalkatokra" buknak mèg az olyan kis vissza fogottabbak is. Legfőkèpp azèrt teszem fel ezt a kèrdès hogy mindenki csak az ilyen lányokat szeretik vagy a maradiakat mint amilyen èn is vagyok. 19L
2016. jan. 19. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2016. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előbb már kérdezted. "Manapság csak a nagy mellű szőke magas barbi lányok az ideálok", ez úgy baromság ahogy van.

Szerintem nem a külsőddel van bajuk egyébként.

2016. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nekem tetszenek az ilyen lányok. A fekete haj különösképp. :)
2016. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szimpatikus vagy a leírás alapján. Biztosan tetszenél nekem kedves kérdező.
2016. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A magasságoddal nincs probléma és a többi külső tulajdonsággal sincs.Ha kedves,aranyos lány vagy akkor szerintem sok srác örülne neked.:)
2016. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!