Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressem ilyen előzmények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem ilyen előzmények után vagy várjam meg, hogy Ő jelentkezzen?

Figyelt kérdés
Röviden: kissé bonyolult férfi-nő barátság, kicsit több, mint 15 év korkülönbség a férfi javára, csúnya/durva veszekedés után kibékültünk, beszélgettünk, azt mondta, hogy majd beszélünk és egyeztetünk újabb találkozót is... nem akarok "rajta lógni" (részben emiatt indult a veszekedés...) de olyan jó lenne beszélni Vele... 5 napja találkoztunk, írjak Neki vagy várjak még? Nekem Ő a legjobb barátom, a bizalmasom, nem akarom megbántani, nem akarok "rajta lógni..." Tudom, elég fura kérdés az ilyesmi egy felnőtt nőtől, de tényleg annyira fontos nekem ez a barátság, hogy még véletlenül sem szeretném elrontani semmivel...
2016. jan. 20. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Így a harmadik kérdésed után azt mondanám, ténlyeg túl sokat képzelsz ebbe a "barátságba". Láthatóan többet ér neked, mint neki, és ez számára teher.


Szerintem hagyd, hogy magától jelentkezzen, ha tényleg fontos neki a barátságotok, akkor meg fog keresni.. de ne loholj utána, hisz úgysem tudod ráerőltetni a dolgot. Írtad is, hogy ebből indult a veszekedés, a lehető legrosszabb, ha folytatod azt a viselkedést, ami miatt egyáltalán ez az egész kirobbant.

2016. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Teljsen mindegy, eldontotted hogy magad alatt fogod vagni a fat, addig nem nyugszol amig teljesen depresszios nem leszel. Hajra!
2016. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a sok kérdés miatt, de nekem tényleg Ő a legfontosabb ember az életemben, nem akarom elveszíteni és tanácstalan vagyok... :(
2016. jan. 20. 13:10
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt mondtam Neki, hogy van most egy pasi, akivel összejárunk szexelni (gondoltam, akkor nem nyaggat majd a szex-témával) - lehet, hogy ezért nem keres???
2016. jan. 20. 13:12
 5/13 anonim ***** válasza:

Az, ami köztetek van/volt, az minden, csak nem barátság.. nem lehetsz ennyire naiv.


Az mit jelent, hogy szex témával zaklat?

2016. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem "zaklatás" azért... régebben pettingeltünk, megbeszéltük, hogy az még belefér(het) a barátságba. Tudom, hogy hülyeség volt, de úgy állította be akkor, hogy "baráti segítségnyújtás" és hasonlók, szóval a barátságra hivatkozott, amit én nem akartam elveszíteni... már régóta nem történt semmi "olyan" közöttünk, de sűrűn tett kétértelmű megjegyzéseket, ezért mondtam, hogy van valakim... Mindegy, a lényeg, hogy én a barátságát szeretném megtartani, mert nagyon fontos nekem...
2016. jan. 20. 13:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Te szerelmes vagy a hapsiba. Sefüle sefarka kapcsolat vagy barátság, vagy minek hívod.
2016. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes, "csak" nagyon-nagyon fontos nekem ez az ember és a barátsága...
2016. jan. 20. 13:48
 9/13 anonim ***** válasza:

A kapcsolatotok szerintem finoman szólva sem kölcsönös...Te valamiért rajongsz érte Ő meg valamiért hagyja ezt. Ez nem egészséges és nem hiszem hogy van jövője....bár az is lehet hogy kölcsönös csak valamiért nem meri felvállalni.

Mivel a férfinek elmondtad hogy most éppen valakivel kavarsz nem fog magától jelentkezni,mert miért is tenné...gondolom nem feltétlen akar csak a lelki szemetesládád lenni, szeretne belőled többet is kapni!!!

Mondjuk a 15év nem kis korkülönbség, lehet hogy csak szimplán realista és nem akarja magát hiú álmokba ringatni. Nekem is volt 12év korkülönbségű kapcsolatom, és az elején nagyon nem hittem benne hogy működhet, de az élet rám cáfolt.

37F

2016. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha egy nap 10x írod ki más-más formában a kérdésed, akkor sem fogsz normális választ kapni.

ha csak panaszkodni szeretnél akkor megértem, de ennek az egésznek se füle se farka, csinálj azt amit jónak látsz.

2016. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!